Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudom mi tevő legyek! Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tevő legyek! Van eg srác akinek nagyon tetszem?

Figyelt kérdés

Meg is ertem vele magam, erzek valami pluszt a szemelyisegeben, de egyszerűen nem tetszik az arca...nem akarnám felvallalni illetve hianyerzetem lenne, hogy mas fiú jobban tetszene, es miert nem massal vagyok.Vonzódni vonzodnek hozza valamilyen szinten, de ez nem eleg.

Viszont sok srác, mx szexelne velem, de többet nem akarna, es nagon sok csalodas ert.De nem akarom megismetelni a törtenelmet, mert anyám, es nagyanyam is csak azert jött össze az apámmal, illetve nagyapámmal, mert rendesek voltak.EN EZT NAGYON NEM AKAROM.


2014. aug. 17. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha nem akarod akkor nem kell.. de anyukádnak és nagymamádnak lett családja...
2014. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne csinald! Viszont mond meg neki, hogy te nem akarsz tole semmit max. baratsagot..
2014. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem amugy sem lesz családom....ez most nem tudom hogy jön ide!
2014. aug. 17. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
14 vagy?
2014. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
27 vagyok
2014. aug. 17. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!