Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok magamnak prosztat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok magamnak prosztata masszázst csinálni?

Figyelt kérdés
Valamennyire élvezem, ha az ujjamat feldugom magamnak, de nem eléggé. Egyáltalán hol van pontosan a prosztata? Előváladék mindig jön, de én el akarok élvezni. Esetleg érdemesebb lenne valamilyen tárggyal próbálkozni?

2014. aug. 17. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Fiú vagy lány?
2014. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
#1-es bioszbol.buktal? Hulyegyerek
2014. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
1. :D csajnak prosztata? teneked sem a lábaddal van a baj!
2014. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
én egy répát szoktam használni, jó sok síkosítóval. jó nagy párnát magad alá raksz, rá a répa, és ráülsz :)
2014. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
1# Tudjátok a mai világban nem lehet tudni mibe botlik meg az ember :D
2014. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 RRR ***** válasza:
lenyomod a padlólapra a WC pumpát és beleülsz a nyelébe!
2014. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A középső ujjaddal jól be kell hatolni, és a has felé keresgélj egy diónyi puha szivacsos dudort. Az lesz az.

Magadnak izgatni ujjal... sok sikert, nagyon fárasztó lesz.

Egy rúd vibrit, vagy prosztata izgatót keress hozzá shopban.


Csak prosztata izgatástól kevesen tudnak elmenni, és tanulni kell többszöri alkalommal. A makk ingerlést ne hagyd kis szerintem :)

2014. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, első válaszoló.

A prosztata a puncin belül van, a G pont mellett. Ha azt izgatják, akkor a húgycsövön keresztül lehet elélvezni, úgy mint a fiúk.

2014. aug. 17. 22:14
 9/16 anonim válasza:
96%
De a lányoknak nincsen prosztatája!! -_-
2014. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Női prosztata:

A nőknek is van prosztatájuk. A Skene-féle (paraurethralis) mirigyeket a Terminologia Anatomica karbantartásáért felelős nemzetközi testület 2002-ben hivatalosan is női prosztatának nevezte el.

[link]

A nőknek is van prosztatájuk. A húgycső nyílásához közel, a hüvelyben található paraurethralis mirigyet prostata feminának is nevezik, és tapintásos ingerlésre a rendkívüli kéjérzetet okoz. A női prosztata is képes a kilövellésre – és ez bizony nem önkéntelen vizeletkibocsátás, amint azt sok ijedt nő véli, amikor ezt a fajta ejakulációt tapasztalja, hanem áldott női testének egyik legszebb ajándéka, a kielégülés.

[link]

És mégis van xD gondoltam rá google-zok :D És tessék ma is okosabb lettem :D

2014. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!