Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetséges a hüvelyi orgazmus,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges a hüvelyi orgazmus, ha eddig a csiklóm ingereltem csak?

Figyelt kérdés
A szexuális életem megkezdése előtt, a csiklómra maszturbáltam. És a G-pontom egyáltalán nem érzékeny,csak vizelési ingerem van.Lehetséges,hogy meg lehet tanulni a hüvelyi orgazmust?Ha sokáig ingereljük akkor,kellemes lehet,és akár el is mehetek?
2007. okt. 21. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
A hüveji orgazmus nem mindenkinek adatik meg.A nök 50%-a szinte csak csiló orgazmust él át.Próbáld magad teljesen átadni az érzésnek,és ne az orgazmusra koncentrálni.
2007. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem még nem volt huvelyi orgazmusom.pedig nem szoktam gorcsosen akarni.ennek ellenére élvezem a szexet.ez biztosan ugy van,hogy valakinek megadatik,valakinek nem.szerintem ebben nem sok tanácsot lehet adni mert akinek megadatik annak biztosan nem kell sokáig dolgozni érte.akinek meg nem az ugysem tudja befolyásolni.
2007. okt. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy iőben téma volt nálunk a kolléganők és barátnők között, de egy sem nyilatkozott úgy, hogy lett volna valaha hüvelyi orgazmusa, én sem. Biztosan van, nem állítom, hogy nem,a G pont sem kitalálció, de ha bizonyos emberek érzik, akkor a többi vajon miért nem?
2007. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Már szexeltem ilyen lánnyal. Csiklón keresztül is majd egy óráig tartott neki. De lehet, hogy csak fiatal vagy még, és később változik.

A G-folttal próbálj még játszani. Lehet, hogy bepisilsz, de jó lesz...

2007. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igenis, tanulható a hüvelyi orgazmus, bár tény, hogy van aki soha nem éli át. Tisztán hüvelyi orgazmusom nekem is ritkán van, de ha a behatolás alatt ingerled bármilyen módon a csiklót is, garatnált az orgazmus.

A legjobb póz, ha te vagy felül, ilyenkor a csiklód oda tudod dörgölni a párod hasához, és tet tudod irányítani, hogy hogy jó.

Vagy ha alul vagy, akkor akár az ő keze, akár a tied odaér, vagy akár úgy is, ha te hason vagy és párod hátulról hatol be.

GYakorolni kell, és menni fog. nekem is 1 évembe telt, de most már teljes a szexuális életem.

Az természetes, hogy az ember csiklóval maszturbál, ahhoz képest a közösülés más érzés, ezt meg kell szokni a szervezetednek.

2007. okt. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyrészt csak hüvelyi orgazmusom van és szerintem is lehet tanulni. Húúú pontosan nem tudom mi annak az izomnak a neve (gát talán) azt kell edzeni és akkor lehet lesz neked is...bár ki tudja. Ezt az izmot úgy tudod edzeni, hogy pl ha pisilsz meg próbálod megállítani a pisilést. Meg ilyesmik na hajrá
2007. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokáig nekem sem volt hüvelyi orgazmusom, de a Kegel gyakorlattal, megtanulható. Régóta alkalmazom ezt a gyakorlatot, és tény, hogy jobb a sex, és volt már hüvelyi orgazmusom.
2009. nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!