Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nimfomán vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kódolt nő kérdése:

Nimfomán vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor gondolok a szexre ... tanulás helyett is ... barátommal szoktunk Skypeozni és a tudta nélkül miközben beszélgetünk én kielégítem magam ... este elalvás előt is egyfolytában ez jár a fejemben a szex ... ha látok egy férfit elképzelem hogy milyen lehet vele az ágyban lenni ... menstruáció közben is önkielégítést végzek és még az a gondolat is izgat hogy bántsanak szex közben nagyon durván ... és nagyon szégyenlem magam ezekért ... Nimfomániás vagyok ?
2014. aug. 17. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Kamu vagy
2014. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd ha esetleg kell egy partner akivel kiélheted magad akkor én már nem érek rá mert elmentem aludni.
2014. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Agyfasztkapoktőled..
2014. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Először talán nézz utána mit jelent a nimfománia.
2014. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha esetleg nem volnál kamu felmerül pár kérdés.


Meggátol-e a szex gondolata a hétköznapi tevékenységeidben?

Illetve kielégít-e ha elélvezel.

2014. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te nem nimfomán vagy hanem pusztán tudatlan.....nézz utána mit jelent a nimfomán szó aztán analizáld magad, mert ez közel nem az :)
2014. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóval te aztmondod hogy szereted ha egy lómai bánt de dulván ? Őlök szelintem dobjátok a padlóla le :DD
2014. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És a bárotod távol van? Mert ha nem akkor ne skypeoljatok, DUGJATOK!
2014. aug. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*barátod
2014. aug. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jezusom olyan idióták vannak itt ... sokan írták kell e partner asszem kiírtam hogy van .. és ennek ellenére mindenről a szex jut az eszembe ... megzavar a tanulásban a hobbimban ... nem vagyok kamu .. ha az lennék akkor nem lennének helyesírási hibáim ,.. na de már utána néztem 2 évvel ezelőtt mert azóta küzdök ezzel ... vagy nimfomán vagyok vagy erotomániás :)azt is tudom hogy kapcsilatfüggő vagyok de héé ne írkáljatok nem kell nekem férfi van már és szeretem is !
2014. aug. 18. 15:14
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!