Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet baj a tul vad szextol?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj a tul vad szextol? (eros, mely, gyors lokesekre ertem)

Figyelt kérdés
Egy 17cmes penisz eseteben? 22l

2014. aug. 18. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem eddig nem volt bajom tőle.

20L

2014. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk felsért, pár napig fájni fog, esetleg kiszakad a gumi, ha azzal védekeztek.
2014. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem érzel fájdalmat vagy bármi más kellemetlen érzetet aktus közben akkor nem hiszem hogy lehetne gond, hiszen akkor minden jól működik, valószínűleg nem sért semmit odabenn a partnered farka és élvezni is lehet az együttlétet.

Ha viszont kellemetlenséged, fájdalmad van közben akkor célszerű abbahagyni, finomabb, gyengédebb tempóra váltani vagy pózt cserélni mert abból lehetnek problémáid utána.

Mellesleg megjegyzem hogy egy 17 cm-s farok már sok nőnél okoz bizonyos pozíciókban kellemetlenséget, míg másoknál minden gond nélkül használható :)

2014. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Méhszáj sérülést okozhat, ami járhat vérzéssel. De ha olyan mély a behatolás, hogy eléri a méhszájadat a párod a péniszével, azt úgy is tudd a fájdalomból.
2014. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem:D Sőt néha a vad szex kell:)
2014. aug. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyen lányokat megismerni?
2014. aug. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, akkor nem. Ha fáj, akkor meg úgyis rájössz, hogy valami nem fasza. Akkor kell váltani a tempón/pózon.
2014. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet. Legalábbis nekem egyik ilyen heves szex után vagy 1 hétig nagy fájdalmaim voltak:P
2014. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17 centis cerka sok rosszat nem tud csinálni--szerintem. sőt attól el is várható, hogy vaduljon.
2014. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 9


Az örökzöld pénisz méret kérdés kapcsán olvastam kb. egy hónapja itt egy férfi hozzászólótól, hogy a második szeretkezésük közben, misszionárius pózban olyan fájdalmat okozott a barátnőjének a 16 centis péniszével, hogy csak azt vette észre, hogy nyögött egy nagyot a barátnője, ("nem a gyönyörtől", ahogy fogalmazott) és elájult alatta.


Azt írta, hogy azóta is nagyon rossz emlék neki, ami történt, és nem tudja önfeledten élvezni a szexet, mert folyamatos önkontrollt igényel tőle, hogy arra figyeljen, hogy ne legyen olyan mély a behatolás, amivel már fájdalmat okoz a lánynak.

2014. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!