Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondolnak a férfiak 69...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a férfiak 69 közben?

Figyelt kérdés
A barátom többször kérte, hogy csináljuk a 69-t, de nem merem. Számomra annyira kellemetlen, hogy az arcában van a fenekem..( nem mintha nem lennék tiszta, de akkor is kellemetlen ) Persze én is szeretném kipróbálni, de nem merem. Tudnátok tanácsokat adni, hogy hogyan lépjem át ezt a határt? Kérem szépen azokat, akik nem segítenének, csak beszólogatnának, hogy kíméljenek meg!

2014. aug. 18. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Az ötöslottó 34. játékheti nyerőszámainak kilétére.
2014. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sok palit izgat hogy a feneked az arcába van főleg ha formás akkor jó a panoráma lehet benne gyönyörködni ;)
2014. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pont a látvány az egyik legizgatóbb benne :-P :-D
2014. aug. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Csak most ne pukizz! Valami ilyesmit.
2014. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Alul is lehetsz
2014. aug. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen :)
2014. aug. 18. 09:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Volt csajom is úgy volt vele, hogy nem nagyon merte. Egyszer meggyőztem, hogy miért ne. Az lett a vége, hogy imádta. Eleinte még csak sötétben, de a végén már nappal is, ha úgy hozta kedvünk. Jó dolog az, nem kell aggódni.
2014. aug. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
EZ nem is rossz ötlet, hogy a sötétben próbáljuk ki! Köszönöm szépen :)
2014. aug. 18. 09:49
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak szeretik a 69-et! És azt is szeretik, ha a lány van fent, így láthatják a fenekét. Szerintem arra gondolnak kozben, hogy úgy betennémár. Nekem nem a kedvencem a 69, nem is csináljuk gyakran, mert mikozben nyal a barátom, az nagy élvezetet okoz, ezért már nem tudok rá ú koncentrálni, ahogy szeretnék, és gyakran abba is hagyom, az meg már ugye neki nem annyira jó. Mi inkább kulon-kulon intézzuk el az orális szexet, eloszor o, aztán én.
2014. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

hú, micsoda finom suncu!


erre.

2014. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!