Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok.12 cm kevés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok.12 cm kevés?

Figyelt kérdés
Ezért nem merek ismerkedni, mert úgy érzem kevés lenne. Sajnos ennyivel áldott meg a sors, pedig minden nagyképűség nélkül helyes vagyok akit szeretnének megismerni a lányok. Már kezdek belebetegedni ebbe... vannak tüneteim amik idegi problémára utalnak ebből kifolyólag pl lábremegés és nincs önbizalmam. Mit érek a jóképűségemmel, ha nem tudom kihasználni? De őszintén szólva sose volt olyan vágyam, hogy az összes létező csajt "meghúzzam". Vallásosan neveltek mindig is egy olyan lányra vágytam akivel boldog lehetek. Miért vert meg az isten ennyire? Életemben nem ártottam senkinek. Trollkodásra nem lennék kíváncsi. Aki meg nevetni akar az inkább magába nevetgéljen. Köszönöm. 20/F
2014. aug. 18. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szívesen válaszolok neked később, mikor több időm lesz, de megtennéd, hogy megírod, hogy tudomásod szerint milyen mérettartományban van a hüvely hossza izgalmi állapotban?
2014. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egy visszafogott,szolid csendes lányt akinek még nem volt( vagy csak 1-2 ) barátja ha találsz, ő nála nem lesz baj

viszont akiket már 18 centissel szét... azoknak tényleg kevés lenne... tehát olyna lányt keress aki komoly kapcsolatot akar, és nem árt ha még tapasztalatlan

2014. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mereven 12 cm... félreértés ne essék.
2014. aug. 18. 09:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan baj ha kicsi de azert en is jobban szeretem ha nagyes vastag a paromnak...mert akkor nagyobb az élmény :D
2014. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

A Spagettiszörny nyilván pikkel rád, azért adott csak 12 centit a lábad közé. Amúgy igen, van neki egy kalapja, amiből random emberek neveit húzza ki, akiknek direkt kicsi pélót ad. Van neki egy másik kalapja, akit onnan kihúz, azoknak meg annyi IQ-t ad, ahány lábujja van. Mázlista lehetsz, téged mindkettőből kihúztak.


Nagyon értelmes lehetsz, ha egy mese szereplőt hibáztatsz azért, mert kicsi a pö€söd. Hibáztasd anyád meg apád génjeit, ők a felelősek.

2014. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jól használod akkor nem mind1 amúgy nézd meg az 1es válaszát
2014. aug. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom nem úgy ismerkedsz, hogy kirakod, hogy mekkorád van ... :-P Egyébként meg ha szeret egy lány akkor nem ezzel fog először foglalkozni ...

Az hogy elég -e, az más kérdés ... van akinek igen - csak ügyesen használd -, van akinek nem :-P ... De ez csak akkor dől el, ha próbálkozol ...

2014. aug. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!