Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csaltad mar meg a parod, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad mar meg a parod, hogy tortent es volt lelkiismeret furdalasod?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy kicsi..de mivel sokkal jobb volt ezert hamar eltunt :D
2014. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az egyik barátom csalja a bnőjét évek óta. Vagyis, két lánnyal járt 3-3 évig, és mindkettőt csalta, általában csak 1-2 lánnyal, akikkel nem járt párhuzamosan, hanem csak keksz volt.


Kérdeztem már, azt mondta, semmit sem érez irántuk, de a barátnőit szeret(get)i.


28 éves férfi

2014. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Prostituáltakhoz jártam évekig, eleinte volt egy kis lelkiismeretfurdalásom, de utána megideologizáltam és elrendeztem magamban. Így mindenkinek jó volt.
2014. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha otthol nem kapjuk meg amit szeretnénk vagy ami jár akkor minden második pasi minimum megcsalja nejét

vagy csak törleszt

2014. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen.

2012 szeptember óta egyetemre járok, azóta gondok voltak a(z egyébként nem túl komoly) kapcsolatomban. Már az első tanítási naptól kezdve érezhető volt a feszkó köztünk. Ezelőtt se tudtam elképzelni vele hosszú távon (közös érdeklődési kör hiánya, eltérő családi háttér és neveltetés), nem voltunk egymásnak valók. Mindennél jobban szeretett engem, de sajnos nem tudtam viszonozni. Aztán 2012 novemberben megismertem az egyetemen valakit, akibe az első irántam tett megmozdulása után beleszerettem. Egyszerűen nem tudtam kiverni a fejemből. Ahogy megismerkedtünk, egyre jobban mélyült ez a dolog köztünk, és elég hamar le is feküdtünk egymással. Azóta boldog kapcsolatban élünk, és mindketten úgy érezzük, hogy ez az igazi. :)

Nagyon megbántam, hogy nem vártam az előző kapcsolatom lezárásáig, mert semmiképp nem szerettem volna a volt barátomat megcsalni. Utálom magam, hogy megbántottam, és nem is tudtam ezzel a tudattal együtt élni, ezért decemberben mindent kitálaltam neki.

Összességében: szemét voltam, és a legrosszabbat érdemelném, de valahol életem legjobb döntése volt, mert még soha nem voltam ilyen boldog senkivel. :)

2014. aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Még akkor is bűntudatom volt amikor mást is szerettem mellette szóval nem csalnám meg soha azt akivel vagyok.

2014. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5: sajnos tapasztalatból mondom, hogy meg is fogod kapni azt a legrosszabbat, mert én is megkaptam...
2014. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem csaltam meg soha es nem is all szandekomban megcsalni.
2014. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
igen. van büntudatom,de félig megérdemelte mert elhanyagolt,a pia,és a haverok fontosabb volt.egy pár alkalommal szexeltünk,de azóta abbahagytam,és mégegyszer nem tenném meg. L
2014. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 walk w1th mee ***** válasza:
csaltam,de jó is volt,de ku_rrrvvaaa_szzzzaaaaaaa__r volt utánna,2lánnyal. többé nemtenném..
2014. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!