Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok milyen érzés amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen érzés amikor nyalnak?

Figyelt kérdés
Nem csak annyi hogy jó, meg nagyon jó, azt elhiszem amúgy is, hanem egy kicsit "mélyebben" :)

2014. aug. 19. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mintha a víz hullámai nyaldosnának a fürdőkádban, amikor forgolódom. Csak éppen egy területre koncentrálódva.
2014. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Én utálom. Eddig egyik pasim se csinálta jól, vagy egyszerűen én vagyok selejtes. Nem tudom, de nekem semmi élvezet nincs benne.
2014. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
K. rva jó : D
2014. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasi jól csinálja, akkor fantasztikus! De sajnos kevesen ismerik a jó technikát...
2014. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Ha ügyes az a férfi, és tudja, hogy mit és hogyan csináljon, akkor eszméletlen jó érzés tud lenni, nekem kb. olyan "Abba ne hagyd!!!" érzés egyfolytában.


Nem tudom "mélyebben" elmondani, mert nem tudnám mihez hasonlítani.

2014. aug. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem szokott kinyalni a baratom :(

Eddig egyetlen egyszer volt h ravette magat. De nagyon jo volt ahogy a hideg nedves nyelve hozzaert a csiklomhoz.. uhh..

2014. aug. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentelő!

A barátod egy tahó........

Alap az, hogy megkóstolom a puncit...

Imádom az ízét, és azt, ahogy a csikló kezd megkeményedni, ahogy ingerlem

2014. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!