Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik szeretnek vadul dugni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik szeretnek vadul dugni?

Figyelt kérdés

Én imádom ha úgy dugnak dekb senkisem csinálja úgy.... ha igen akkor meg kicsi a farka

19/passzív


2014. aug. 19. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem szeretek ugy nem szeretek durvulni
2014. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem valamiért csak vadul megy, ez van.
2014. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a pasim szeret nagyon így de nekem szokott fájni de tök jó amúgy.
2014. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, rám mindenki azt mondta, hogy állati és élvezetes velem...

Szóval van ilyen is.

2014. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az,hogy kicsi ez elég tág fogalom...kinek mi a kicsi..az én 18as szerszámom pont átlag felett van picit (magyar átlagra gondolok)de valaki szerint kicsi,legtöbb csaj szerint nagy volt...érzésre...ezt köszönhetem vszínű annak is,hogy elég sokoldalúan szeretek kényesztetni egy nőt...egy szexuális együtt létben elgyen gyengédség,vadság,és egy cseppnyi perverzió is...ennyi...magyarul igen,szeretek vadul dugni...de ne legyen vad az egész szex...az,hogy egy szex csak vad legyen szerintem spontán jön...idegen helyszín,alkalom,stb...csak kár,hogy nincs egy kis szoknyás csajszim,akivel ilyen bulikat bevállalhatnék....x)))


25/F

2014. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeretnek, mi a barátommal csak vadul csináljuk, ékvezzük.
2014. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16cm és kipróbálnám keményen de mindenki rinyált eddig
2014. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!