Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lanyok van koztetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok van koztetek olyan akit kifejezetten felizgat ha olyan pasival szexelhet akinek van baratnoje es el tudja csabitani?

Figyelt kérdés
Amiota baratmom van sokkal tobb lany hajt ram, nem tudom meddig tudok ellenalni.

2014. aug. 19. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Remélem nincs
2014. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elég beteges személy lehet akit az izgat hogy valakit tönkre tehet. :/ Az án szememmel elég gusztustalan.
2014. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
van olyan ismerősőm akinek sierült elcsábítania nem rég de utána még is vissza utasítottam mert én csak egy nőt szeretek
2014. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak, r*bancoknak hívják őket.
2014. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos nem tennék ilyet.

18/L

2014. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akármennyire szenvedek, akkor se lennék szerető, ha valaki akar, csak engem akarjon, ne más mellé tartalékosnak.


Tudod, miért van ez a reakció? Mert aki boldog, annak jobb a kisugárzása, és ez ösztönösen vonzza az embereket. Nem csak veled van így, mindenkinél így működik, kinél jobban, kinél kevésbé.

2014. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát engem sajnos izgat...
2014. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!