Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek, miért csinálja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, miért csinálja ezt a pasim?

Figyelt kérdés

Az a gondom,hogy van egy barátom (ez nem is gond) tényleg nagyon szeretem őt. Odáig vagyok érte.

De ő mindig az exemről kérdezget.Kicsit engem ez már zavar. Amikor én kérdezem őt az előző nőiről ő nem nagyon akar válaszolni,ezért nem is faggatom.

Szerintetek ,miért kérdez mindig az előző pasimről?

Még nem merem a pasim megkérdezni,de előbb -utőbb megfogom.

Csak addig válaszolnátok ti is köszi!

Komolyakat



2014. aug. 19. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
mit kérdez róluk?
2014. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a hibáira kiváncsi tanulni akar belőle hogy ő ne kövesse el azokat a hibákat vagy túl akarja szárnyalni az ő teljesítményét (gondolom az exeddel vannak jo emlékeid és azokat akarja felül mulni) vagy csak féltékenykedik
2014. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1ről kèrdez,mert előtte 2pasim volt csak.

Hogy pl. milyen gyakran találkoztunk,milyen volt vele,meg meddig bírta a szexet ilyenek mindig más.Meg mindig mondja ,hogy látta xy helyen.

Ilyeneket

2014. aug. 19. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs elég önbizalma,nem lehet egy túlzottan határozott emberke...nyugi,nem megbántásként írtam...valamire biztos kíváncsi,vagy pedig mindenre kíváncsi és jobb akar náluk lenni...nem lehet,hogy az orra alá dörgölsz valamit esetleg????


25/F

2014. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es jól mondja. Vagy jobb akar lenni és nem akar elveszíteni, vagy féltékeny.. Azt már csak te tudod megmondani, hogy féltékenykedik-e
2014. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De èrdekes ,mindig mondom neki ,hogy eddig ő a legjobb (mármint a mostani pasim) ágyban is ,mindenhogy ,mindig dícsérem őt.

Am legtöbbször a pasim hozza fel az exet.

De ,amikor meg kérdezem ,hogy szeret e arra meg nem nagyon ,akr válaszolni. :-\

2014. aug. 19. 19:31
 7/8 A kérdező kommentje:
???
2014. aug. 19. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig féltékeny a másik kettőre és így akarja bizonygatni magának, hogy jobb, mint a másik kettő.


Próbálj nyugodt körülmények között, normálisan beszélni vele a dologról!

2014. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!