Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy kis pénisszel is jó vagyok az ágyban?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 18 évesek vagyunk, ő csak velem feküdt le eddig szóval lehet ezért érzi a 14 cm hosszú és 5 cm átmérőjű péniszemet nagynak. Azt mondta volt olyan orgazmusa amikor majdnem elájult. Most nem dicsekvésből mondom ezeket csak én idáig azt hittem a méret a lényeg. Egy nagyobb pénisszel még jobb lenne? vagy csak azért élvezi ennyire mert csak velem feküdt le? Mit gondoltok?
2014. aug. 19. 19:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem is kicsi az a pénisz
2014. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A technika és összeszokás is fontos.

18/L

2014. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mielőtt még elájulnál a teljesítményedtől, közlöm hogy a kis pénisz 12 centinél kezdődik és 3 centis vastagságnál ...
2014. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkora van és a barátnőmnek bőven nem én vagyok az első... Még így is volt, hogy akkorát élvezett, hogy sírva fakadt (nem, nem azért mert annyira kicsi).
2014. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
istenem.... hol olvastál olyan felmérést, cikket vagy BÁRMIT miszerint kis mérettel rosszabb a szex? -.- Tehát...A csapból is ez folyik, hogy NEM A MÉRET A LÉNYEG. Akkor miért tartunk még mindig itt? De most komolyan...
2014. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nekem 13 és 4 vastag 16 évesen
2014. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%
Mert,minden nő álszent,itt mondják,hogy jó a kicsi is,aztán meg ha arra kerül a sor,ha csak meg kelljen fogni kinevetik az illetőt,úgyhogy a legtöbbnek a méret a lényeg sajnos :(
2014. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Neked szerencséd volt kérdező az adott hölgyeménnyel,szép jövőt kívánok nektek ! :)
2014. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
az egyik szexpajtimnak kb jó, ha 12 centi...De nagyon jó vele a szex úgyhogy nem, nem vagyunk álszentek. Max annyira, mint ahogy a pasik mondják, hogy nem számít mekkora a melle a nőnek.
2014. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
akkor az enyémtől akkorát élvezne h kómábaesne : D
2014. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!