Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Mi az, amivel fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az, amivel fel lehet titeket úgy igazán izgatni?

Figyelt kérdés
nemsokára eljön az idő, hogy a barátnőmmel együtt legyek és fogalmam sincs, hogy hogy álljak neki a dolognak, de nekem a legfontosabb az lenne, hogy ő élvezze, mert neki is ez lenne az első.

2014. aug. 19. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az ágyban csúnyán beszél velem és határozott .
2014. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az már lényegesen jó dolog, ha így állsz hozzá. Első alkalomra vehetsz ultravékony óvszert is, mert nem hiszem, hogy gyors lesz a tempó. Az első néhány alkalom kellemetlen és javasolt sokat pettinggelni előtte.

18/L

2014. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem az a legfontosabb, hogy neki legyen jó, mert az nyilvánvaló, hogy neki fájhat, ha valamit elrontok, ezért szeretnék minden jól csinálni és élvezetessé tenni, amennyire lehet
2014. aug. 19. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Ránézek a barátomra és attól is teljesen felizgulok:$
2014. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ha puszilgatjak vagy harapdaljak a nyakamat attol nagyon beindulok. ha a mellemet erzekenyen nyalogatjak meg fogdossak attol is altalaban. de amitol nagyon felizgulok az az ha kiszivjak a nyakamat. tudom, hogy gyerekes dolog, de en nem azert szeretem, mert mutogatni szoktam hanem mert engem izgat.

18/L

2014. aug. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hat csinald azt h eloszor

Csokolozatok es utana meg csokolgasd a nyakat kucsit nyaljad is utana meg menjjel kucsit lejebb ved le felurol a ruhajat es amikor csuoasz melleut lattod akko mond azt huu de guszta vagy es szopokad a melleit es a mellbimbojat az fokep utna meg fektesd le es ved le az also reszet de a bugyika meg maradjon es amikor csak a bugyija van rajta akkor puszilgas a bellso cupjat nyaligas es amikor bejjeb ertel akkor itt a pikini vonalnal nyald vegig es a nunciat puszild meg es ved le a bugyit utana meg felurol lefele puszilgasd es a csiklojsnal nyaljad ugy mindha csokoloznal es utana meg kicsit szivjad a csiklijat de ne anyira erosen es a legfontosabb szabaj h lassan es akkor kepj tovabb ha o is akarja!

2014. aug. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Utolsó! te tanulj meg írni HELYESEN, mert így az egész mondanivalód nem ér semmit!!!

hihetetlen, hogy mik vannak!

2014. aug. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!