Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy egy kisebb péniszű pasi nagyobb élvezetet nyújtott mint egy nagyobb?

Figyelt kérdés
Nekem 14 cm, a barátnőmön látom hogy élvezi, de érdekel hogyha nagyobb lenne azt még jobban élvezné e. Komplexusom van emiatt ezért rágódok rajta. Volt már veletek, hogy egy ilyen méretű pasi elkápráztatott? Nagyobbal szemben.
2014. aug. 20. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az elözö pasimnak 22cm volt a farka nem èlveztem a szexet fàjt is ès nem volt orgazmusom soha!A mostaninak 15 cm ès eszmèletlen jòl hasznalja! NEM A MÈRET A LÈNYEG! Tudni kell hasznàlni!Mivel a csajod èlvezi,te tudod jàratni!
2014. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem, másnak meg igen, vagy hasonlót, ez van.
2014. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen,ne legyen komplexusod ezért.
2014. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nem számít a méret csak nagy legyen!


Ne izgulj e miatt! A barátnődnek megfelel, kül. már lecserélt volna másikra.

2014. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem minel nagyobb annal jobb mint a nöknél a mell
2014. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Minél nagyobb annál jobban fáj és kellemetlenebb a szex.. Ha kisebb, de vastagabb és mellesleg még jól is használod akkor semmiképp se legyen komplexusod, sőt.. legyél rá büszke!
2014. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is 14 cm és 4 cm vastag és én is komplexusos vagyok..
2014. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Hát a 14 nem túl nagy, egy 17-18 szerintem már ideális, főleg ha jó vastag hozzá, de 14 elég rövidke.
2014. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezek a kérdések azért feleslegesek, mert beírják hogy jajj de rossz volt a 22 centike. Meg jujj de jó a 15 centike.


Az igazság viszont az, hogy a 22 centike egységnyi idő alatt több nőt próbál fel, mint a 15 centike 1 hónap alatt

2014. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem igazán. A legjobb egy brutál naggyal volt, meg se tudtam számolni hányszor élveztem el tőle. A mostani barátomé 19centis és vele is nagyon jó a szex.
2014. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!