Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 40+ férfiak, van itt bevállalós?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ férfiak, van itt bevállalós?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a kommenteket, és azt látom, a többség tini vagy fiatal, de azért akad idősebb is. 40N vagyok, ha csak alkalmi partnert keresnék itt, magas, sportost, találnék?:) A kérdés költői, élőben ismerkedem csak! Egyszerűen kíváncsi vagyok, hányan vállalják fel, hogy igen, ő keresgélni van itt.
2014. aug. 20. 13:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ugyan még messze vagyok a 40-től, de az a tippem, ha még akkor is lesz gyk, akkor ugyanúgy fel fogok nézni ugyanazon okokból mint most. Nem társkeresgélés mistt vagyok itt, hanem trollkodni és időnként az értelmesebb kérdésekre értelmesebb választ adni.
2014. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

11. köszi:)

Alapvetően én is, nagyon meglepődtem, hogy ez az oldal átment tini-nyavajgósba, mintha régebben nem ilyen lett volna, bár igaz, ritkán néztem be ide.

2014. aug. 20. 14:48
 13/24 anonim ***** válasza:

átment?? Mért ez régen értelmes oldal volt??


Csak kérdem, mert én már úgy ismertem meg hogy az ilyen hülye kérdések, ilyen hülye oldala. De valahogy kétlem, bár azt eltudom képzelni hogy régen kevesebben voltak itt.


Én már nem is tudom én hogy találtam rá, de hogy ennyi ember hogy azt se. És csak ismétlődnek ugyanazok az elfuserált hülye kérdések, amik közül néhány arra utal, hogy a kérdezőn az életképtelenség jelei kezdenek látszódni.


Egyszer volt egy kérdés ahol ezt sikerült nagyon jól összeszedni több válaszban meg megfogalmazni miért szar, és miért nem lenne gáz ha lenne max napi 2-3 száz kérdés, még az is rohadt sok őszintén szólva.


Egyesek már tényleg itt élik az életüket, és ennek az oldalnak baromira nem ez lenne a célja. Hanem na puff, kéne valami info amit nem tudsz, és báár tök egyértelmű a google meg sok egyéb oldal, de ide jössz. És hátha van aki válaszol.


De itt erről szó sincs jelenleg. Csak egymást szidja xy, te igy urva te igy bui, stb stb.., vagy sírnak pityognak, vagy olyan alapvető kérdéseket tesznek fel, hogy vagy valami magára hagyott árva akinek fogalma nincs az életről meg egész életében egy szobába zárva élt egy számítógéppel, vagy full hülye a kérdező.. aki ide értelmes céllal jön fel az, hát érdekes időtöltést választ értelmesség céljából.


Ez ha valaha egy értelmes kérdésre válasz adó oldal volt, hát akkor azóta úgy látszik valami förmedvénnyé manifesztálódott egykori énéből.

2014. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

13.


Én pár éve kerestem valamit, a gugli ezt dobta ki elsőnek, megnéztem, jó válasz volt, így nagyon ritkán előfordult, hogy benéztem. Később már csak akkor, ha röhögni akartam, úgy nagyjából negyed évente beolvastam pár percig, aztán mentem tovább. Nem tudom, a kezdet milyen volt, de ha a gugli ide vetett, konkrét keresés miatt, voltak jó válaszok, most, hogy beregeltem egy könyv miatt, csak lesek, mi folyik itt.

Ez az internet mai átka, mindent ellepnek az unatkozó tinik és trollok, ilyenkor nem is bánom, hogy a hetvenes években születtem, mi játszótérre jártunk, később házibulikba, kirándultunk, nem az interneten dobáltuk magunkat meg a plázákban.

És persze, régen igenis nagy cucc volt, ha egy 20 éves 40 körülivel kavart, ma meg már az a sikk, ki tud fiatal lányként pénzes pasit fogni, idősebbet, az érett pasik meg szinte gyereklányokkal kavarnak..

Hát, ilyen szempontból öreg vagyok, úgy látszik, nekem a korosztályom jön be, és az értelmes kérdésekre szeretek válaszolni.

2014. aug. 20. 15:06
 15/24 anonim ***** válasza:
186cm, 38eves vagyok. es nem keresgelni vagyok itt. hanem azon szorakozni hogy mennyi bugyuta ember van a vilagban. kb minden nap van egy kerdes amitol jobb napom lesz :)
2014. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
15-ös, köszi:)
2014. aug. 20. 15:16
 17/24 anonim ***** válasza:

szivesen találkoznék alkalmira egy 40 közelivel ;)

185cm es mackós vagyok :)


29 F

2014. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

szivesen találkoznék alkalmira egy 40 közelivel ha pont helybe lenne ;)

185cm es mackós vagyok :)


29 F

2014. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
40F vagyok, költői kérdésre csak költői választ lehet adni: van is, nincs is. :)
2014. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

19-nek is köszi:)

Maga a bevállalás érdekel, hogy ha mondjuk feldobnék egy ilyet, de konkrétan keresnék, megszokásból lenne, aki próbálkozna, hátha lesz belőle valami, vagy van, aki konkrétan az ilyen kérdésekre vadászik itt? Tehát ha belefut, oké, vagy eleve, ez itt vadászterület?

Persze gondoltam, hogy kevés férfi ír be igen-t, csak kivi voltam, mégis mennyi.. 2-3, vagy 10-20?:)

2014. aug. 20. 16:20
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!