Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy komoly, első kapcsolatban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly, első kapcsolatban, ha a nő sosem éri el az orgazmust és zavarja. Akkor az lehet szakító ok?

Figyelt kérdés
Nem a szex körül forog minden, ez egyértelmű. De van jelentősége egy kapcsolatban. Értelmes válaszokat kérlek. L18
2014. aug. 20. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek téged...ha kell neked ő stb meg minden , akkor miért nem beszéled meg vele, hogy neked miképp lenne megfelelő , hogy csinálja stb ahogy te elérd az orgazmust...első kapcsolat egymásra kell hangolódnotok stb..egyből eldobnád , ahelyett , hogy segítenél neki és így neked is jobb lenne ha tudná mi a jó neked pontosan, tehát?
2014. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kerida ***** válasza:

Nem... az lesz is szakító ok.


És ez a nem szex körül forog a világ... a jó szex ugyanolyan fontos, mint az, hogy jól kijöjjetek egymással. Ha szexben gondok vannak, a kapcsolatban is. Ott ahol rendszeres és jó szex, kevesebb a konfliktus is és jobban is kezelik az ilyen dolgokat.


A szex nem minden, valóban, de ugyanakkor legalább annyira fontos mint minden egyéb.

2014. aug. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha emiatt szakít veled egy srác, akkor meg sem érdemel. Nekem 10 hónap után volt csak orgazmusom, addig mindig anélkül ment a szex és úgy is nagyon élveztem a dolgot. Szerintem ez agyban dől el. Nekem sok idő kellett mire megtudtam bízni a barátomban és amikor úgy éreztem most minden tökéletes, na akkor már eltudtam lazulni és rá tudtam hangolódni a páromra és azután már mindig elmentem :)


25/L

2014. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első kapcsolat ami legalább 2 éve tart. Nem mentünk szét emiatt, de engem továbbra is zavar. Beszéltünk róla, igen. De utána elkezdte őt is zavarni ami meg már rontott mindenen, úgyhogy elfelejtődött... részéről. Én pedig így nem annyira élvezem..
2014. aug. 20. 14:53
 5/9 Kerida ***** válasza:

És abban igaza van elsőnek, hogy meg kéne beszélni a szexet.

Nem szabad és nem is lehet elvárni egy férfitől, hogy úgy viselkedjen mint egy mozihős... mindig ért a nőkhőz...


Nincs a világon olyan férfi aki elsőre tudná neked mi kéne... max csak olyan van aki jól tudja figyelni a jeleket.


De ha tapasztalatlan a srác ilyen téren akkor segíteni kell neki és beszélni, kikísérletezni.

szex nem fog megoldódni egyik pasival sem, magadnak is tenni kell érte. És nem azzal, hogy te jó leszel az ágyban, hanem azzal, hogy segítesz a férfinek megérteni, hogy működik a tested.

2014. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Orális kényeztetéssel, vagy simogatással sem tud neked csikló orgazmust okozni?


Ha magadat kényezteted, neked egyedül sikerül átélned az orgazmust?

2014. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem sincs orgazmusom a párommal. Mi is évek óta egyűtt vagyunk. Csiklói orgazmust tud okozni, de azt sem mindig.

De én ezért semmiképp nem szakítanék, mert imádom!

2014. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát még magamnak se sikerült. Ezért nem tudok neki segíteni. Talán túl hamar feladtam a dolgot..
2014. aug. 20. 15:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha te, aki a legjobban ismered a saját testedet, nem kívülről látod, hanem érzed, megéled, hogy milyen érintésre, milyen ingerre hogyan reagál, hogyan stimulálható, még nem tudtál orgazmust okozni saját magadnak, akkor szerinted az, hogy ha a barátod, aki csak a te visszajelzéseidre és segítségedra hagyatkozhat abban, hogy neked mi a jó és mi a kevésbé jó, és hogy tudnak neked örömet szerezni, ugyanígy nem képes téged eljuttatni az orgazmusig, akkor az felróható neki?


Hibáztatod őt érte? Ha egyébként szeretitek egymást, biztos jó megoldásnak tűnik egy szakítás, hátha majd a következő férfinak sikerül, ami a mostani párodnak és saját magadnak még nem?

2014. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!