Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért áll fel, ha bánt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áll fel, ha bánt egy macska?

Figyelt kérdés

Szóval az imént vendégségben voltam, és az ottani kiscicával játszottam. Konkrétan véresre karmolta mindkét karomat, és mindenki furcsálta, hogy miért hagyom neki. Én mindig azt válaszoltam, hogy olyan cuki, pedig szimplán jó érzés volt hogy bántott. És 20 perc játék után vettem észre, hogy irdatlan erekcióm van, és el is csöppentem egy kicsit.


A kérdés az, hogy szerintetek ez egy jele annak, hogy mazochista vagyok? (Eddig soha nem történt ilyen, hogy élvezem a fájdalmat)


2014. aug. 20. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudod ez ujdonsag volt a testednek....Lehet valami modon ki tudod elni ezt a hajlamodat :)
2014. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Öhm ez érdekes. Igen lehet hogy valami ilyesmi dolog van a háttérben. Főleg ha szereted ha pl szexnél kikötöznek meg bántanak, karmolnak.
2014. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok, szuz, es eddig egyaltalan nemvolt semilyen dolog, ami mazochizmusra utalt volna. Pont ezert remultem meg ezen.
2014. aug. 20. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kell megrémülni, miért baj ha van extrém vágyad is? mindnekinek van max nem éli ki.
2014. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A macska és a nő abban hasonlít, hogy mindkettő karmol. Szerintem már nagyon ki vagy éhezve a szexre ahol egy csaj rendesen összekarmol.

Ezzel eddig nincs baj.

Baj akkor van, ha egy nőtől nem állna fel, csak a macskától. Na akkor kezdhetsz aggódni.

2014. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!