Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha van egy tök jó fiú haverod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy tök jó fiú haverod és mindketten kívánjátok egymást de te félsz hogy beleszeretsz a srácba ő viszont csak dugni akar, de te is akarod a szexet akkor lefeküdnétek vele? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

#barát #szerelem #szex. szexualitás
2014. aug. 20. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát igen. A szex az jó. Az meg nemigazán izgatna, hogy mi van utána. azon még nem kell aggódni.
2014. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben,belementem ,beleestem,megszenvedtem,leckét megtanultam: többet ilyet soha.
2014. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kerida ***** válasza:

Ennél nagyobb öngólt nem is lőhetnék magamnak!


És az a "barátom" is elmehet a sunyiba aki ezt kihasználná kacarászva. :P

Ez nem is tekint se nőnek se barátnak és nem is fecsérelném rá az időt, sem mint barát sem mint nő :P

2014. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem tudom az az igazság hogy van hogy átjön este amikor nincsenek itthon szüleim és itt alszik hogy ne legyek egyedül mert mondjuk barátnőm nem ér rá...és hát olyankor elégnehéz megállni hogy ne legyen semmi de rohadt helyes a srác meg minden és félek hogy utána többet akarnék ő meg csak szexet vagy azt se
2014. aug. 20. 17:11
 5/13 anonim ***** válasza:

ha jó barátod akkor ne rontsd el ezzel

szexet bárkitől kaphatsz (jót rosszat valamilyent)

de barátságok csak kevesektől

2014. aug. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de tényleg nagyon jó barátom meg minden eddig is ismertem de úgy egy fél éve közös baráti társaság miatt többet találkozunk és kb 2 hete úgy már nagyon jóba lettünk de nem tudom hogy most csak felakar-e csinálni mert azt mondták barátaim akik régebb óta ismerik hogy még nem volt barátnője meg sazerinte egy csajnak csak addig van barátja amíg valaki van felette meg hogy nem tud lányokhoz kötődni de nem értem hogy akkor ha felhívom este hogy nem-e akar átjönni és mondjuk és haverokkal van akkor is átjön
2014. aug. 20. 17:14
 7/13 anonim ***** válasza:

Akar-e "felcsinálni"? Nem.

Akar-e megd**ni? Igen.


Tisztázzátok előre ki mit akar és kész. Ha annyira jó haver, akkor ezt meg lehet beszélni szemtől-szembe előre és nincs utána csalódás.

2014. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

# 7


Ha figyelmesen elolvastad a kérdést, akkor láthatod, hogy a kérdező számára teljesen egyértelmű, hogy a fiú mit akar, csak attól fél, hogy ő beleszeret.


Ezen van mit megbeszélni, előre tisztázni szerinted?

2014. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 - nekem nem tűnt úgy, hogy ez kimondásra került kettejük között. Szóval megkérdezi, akár valami hasonló nyíltsággal mint ennél a kérdésnél, hogy mégis mit szeretne tőle. Aztán a srác kimondja a dolgot, a kérdező meg mérlegeli neki megfelel-e.

Mert ha megnézed képes egy szóra átszaladni, még akkor is ha a haverjaival van és nincs szex - lehet én vagyok a túl "céltudatos", de egy kis beszélgetést szerintem megérne a dolog.

A #6 hozzászólásban lévő szöveg meg szerintem üres duma a sráctól, lehet csak be van f**va, mert olyan, mint a kocsi kerekét kergető kutyus: ha egyszer sikerülne utolérni nem tudná mit kezdjen vele. :P :)

2014. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 9


Könnyen lehet, hogy igazad van, és én vontam le a megfogalmazásból tévesen azt a következetést, hogy a srác tette egyértelművé, hogy "ő viszont csak dugni akar", és nem a kérdező feltételezi, hogy ez a helyzet.


Tetszett a hasonlatod a kutyával és a kocsikerékkel. :-)))

2014. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!