Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a barátnőd azt kérné hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőd azt kérné hogy vibrátorral elégítsd ki, megtennéd vagy sértőnek találnád?

Figyelt kérdés
Barátom 5 percen belül elmegy, nem túlzok... Utánna már nem lesz neki elég kemény hogy mégegy menetbe kezdjünk. Meg már nekem is elmegy a kedvem amíg várakozni kell. Ujjazástól hamar elfárad, nyalni nem szeret.
2014. aug. 20. 17:49
 1/8 anonim válasza:
Van olyan amit szeret?:D
2014. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem úgy dobd be az ötlettett h mint előjáték


úgy izgasd fel h magadnak csinálod majd kérd meg h folytassa addig amíg el nem élvezel

utána ha neked is megfelel akkor mehet az aktus :-)


am meg szerintem tuti benne lenne

2014. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam kérni, hogy vegyük igénybe azt is, de neki az élő kell! Pedig én is élvezkedhetnék egy kicsit. Nekem tetszene!



44F

2014. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdés számomra értelmezhetetlen mivel velem még egyetlen egyszer sem esett meg,hogy 5 perc alatt elmenjek.
2014. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
félig impotens félig korai magömlése van? forduljon orvoshoz
2014. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Apucinak nincs korai magömlése, csak Apuci nem irigy, szereti a párját. Érdekes lenne, ha ezt is igénybe vennénk. Előtte, vagy utána, az nekem mindegy.
2014. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 ez az Apuci te már nem szarral gurigázol...
2014. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek: ilyen önző baráttól az isten mentsen! Ha ő már elment, akkor az a minimum, hogy a párját is kielégítse valahogy. Ha elfárad az ujjazástól és nyalni sem szeret, akkor nehogy már ő sértődjön meg, ha a vibrátoros témát felhozod! Egyébként meg nagyon sok pár használ közösen szexuális játékszereket közösen. Pl. mi is.
2014. aug. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!