Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az elfenekelés bejön másnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elfenekelés bejön másnak is? Sosem vertek el a szüleim, még csak pofont sem kaptam, csak fenyegettek, de 13 évesen ráakadtam képekre videókra és történetekre, és azóta nagyon izgat. Viszont 18 vagyok, már senki nem fog megfenyíteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

tehát sajnos mostmár senki nem verhe el úgy nevelő célzattal, hogy azt én nem akarnám... vagy pl ha aztmondom elég akkor abbahagyják. sokat olvastam a témában, de sajnos rákell jöjjek hogy mivel nem találtam senkit aki elverne 18 alatt 18 felett nem fog senki úgy elverni hogy az valóban hatásos legyen és megadja azt az élményt amit szeretnék. a teljes kontroll vesztést, és az alárendeltséget. nem izgat a bdsm többi része, kizárólag a nevelő célzatu elfenekelés, szobafogság meg ilyenek izgatnak. tipikus gyerek büntetések. szerintetek mit tehetek? létezik olyan valaki aki vállal ilyet ha pl aláírok papírt? jólenne valóraváltani ezt. a másik meg hogy nem izgatnak a lányok, se a fiúk, csak ez. ez gáz?


18f


2014. aug. 20. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
ez gaz!
2014. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt is elmesélhetnétek, hogy egy alig 18 éves nagyszájú fiút, aki inkább kinéz 14-nek és úgy is viselkedik leginkább, hogyan, miként, mivel vernétek el, és milyen egyéb büntetést kapna?
2014. aug. 20. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Őszintén? Adnék két nagy frászt és kihajtanálak a krumpliföldre gürizni kaja nélkül. Hogy jódolgodban meghülyülsz, legalább tartanád magadban..
2014. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kovpet ***** válasza:
Megkötözném a kezét és kapna a fenekére, az
2014. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kovpet ***** válasza:
...teljesen biztos :)
2014. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik domina vállalja, általában lovaglópálcával. 10-20 ezer/szeánsz. Nagyon meggyötör, a deresről nincs visszaút!
2019. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!