Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők - mit csináltok aktus közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők - mit csináltok aktus közben?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek. Misszionárius pózban olyan tehetetlennek érzem magam. Csókolózunk, simogatom a tarkóját, haját, hátát, vállát, többet nem érek el. Néha csókolgatom a nyakát. Nekem ez olyan kevésnek tűnik, mint ha nem is csinálnék semmit, csak feküdnék, úgy érzem, a párom sokkal többet ad, szenvedélyesebb. Neki semmi baja, mindig azt mondja, mindent jól csinálok, én mégis kevésnek érzem. Ezért vagyok kiváncsi, mások mit csinálnak.
2014. aug. 20. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Misszionáriusban én is simogatom a partneremnek a hátát, mellkasát, karjait, vállát, nyakát, arcát, markolászom a popsiját, húzom jó mélyen magamba, vagy pedig mondom neki, hogy ne mozogjon és akkor csak fogom a hátsóját, csípőjét és én magam mozgatom a csípőm fel-le, vagy körkörösen hol egyik hol a másik irányba érzékien :)
2014. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a csípőddel "menj elé", mozgasd, a lábadat tudod variálni, köréfonod, szorítod, megtartod őt magadban, leteszed a lábadat az ágyra felhúzott térdekkel, szétteszed a lábadat, a vállára teszed, stb. ezek sokat változtatnak.


a simogatás mellett néha 1-1 kicsit karmolhatod is a hátát finoman, óvatosan haraphatod a nyakánál, kulcscsontjánál, az ajkába haraphatsz. ha odafér a kezed, a csiklódat simogathatod, a fenekébe markolhatsz ha eléred. a haját meg is húzhatod.


20L

2014. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A misszionárius pózban nem tudsz sok mindent csinálni. Viszont vannak más pózok is, amelyeknél te is uralhatod a helyzeted. Ilyen a lovaglós vagy a 69-es. az elsőnél te vagy felül és ő nem sokat tud kezdeni magával, de azért szívesen fogja majd meg a melleidet vagy túrja a hajadat. Én még a fenekét is szoktam fogni, az is kellemes nekem.

A 69-esnél pedig a szopást úgy irányítod, ahogy neked tetszik! Az biztosan a mennyekbe repíti! Közben téged sem fog elhanyagolni odalent a szájával!

2014. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Általában Facebookoznak!
2014. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 és 2. válaszoló leírta, csatlakozom, és megjegyzem, az a kedvencem, annál nagyobbakat sosem élvezek, mint úgy, és a partnerem sem bírja sokáig:) sajnos pont emiatt nem is igen csináltuk végig, gyakran váltunk pózt.
2014. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!