Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ti ha maszturbáltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ha maszturbáltok mennyi idő alatt élveztek el?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le légyszíves, hogy mit csináltok. Mármint ujjazás vagy vibrátort használtok, vagy csak dörgölitek a csiklótokat.

2014. aug. 20. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha párnával masztizok akkor pillanatok alatt elélvezek, ha az ujjaimmal vagy vibrátorral akkor változó, van hogy pár perc, de el tudom nyújtani akár fél óráig is attól függően mennyire vagyok kiéhezve és mennyire vágyom orgazmusra :)
2014. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fiú vagy mi?
2014. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Változó.5,10 perc kb.Csak csikló izgatás,ritkán ujjazás,de azt annyira nem szeretem.
2014. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem lány vagyok...és nem nem vagyok leszbi se biszex, csupán érdekel
2014. aug. 20. 19:54
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

egyes a nyelvem mennyire segitwne neked? pozitivan vagy negativan befojásolná az időt?

az élményt sejtem hogy pizitivan :-D :-D :-*

2014. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát változó , úgy 2-3 perc .... Én (és ez lehet furcsa lesz) Ráülök a jobb sarkamra , és azon csinálom magam... Ringatózom, Dörgölöm vagy mi a csuda...
2014. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
El tudnék élvezni 3-5 perc alatt is, de inkább el szoktam nyújtani. Ha már majdnem vége akkor lassítok vagy kicsit abbahagyom és folytatom tovább. Kb. mint a pasik mikor hosszabbra akarják nyújtani a meneteket, lehet, hogy lányként nem ez a cél, de én így jobban szeretem mert sokkal tovább tart és tovább jó, de ez nem azt jelenti, hogy ennyi időre van szükségem. Egyébként változó 1/2, 3/4 óra, de volt már 1 egész is. Viszont van, amikor nem tudom megállni, ilyenkor hamarabb.
2014. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2-3 perc elég saját kézzel vagy vibrivel. ha vibri nélkül megy, akkor ujjazás és csikló simogatásos módszer megy.
2014. szept. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
intenzív ujjazással 2-3 perc alatt
2014. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire vagyok felizgulva: egyszer például annyira felizgultam csókolózás közben, hogy amikor összeszorítottam a combjaimat, azonnal elmentem :)

Egyébként ha magamat simogatom 2-3 perc alatt el tudnék élvezni, de általában nem sietek: átlag 15 perc.

2014. nov. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!