Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » (meleg kérdés) Passzívak, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(meleg kérdés) Passzívak, ti nem találjátok megalázónak, ha a másik fél nem akar orálozni, ti meg csináljátok?

Figyelt kérdés
Így tud egyáltalán működni egy kapcsolat?

2014. aug. 20. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen valami önző kötsög, nem lenne hosszútávú dolog az biztos.
2014. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem törvényszerű, hogy egy aktív pasi nem szop...
2014. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kölcsönös megegyezés kérdése. Nem kell mindig azt "visszaadni", amit a másik féltől kapsz. Viszont, ha sosem vehető rá egy kis orális kényeztetésre, akkor az nem fair. Kompromisszumok kellenek.
2014. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én az ilyet szeretem. Full passzív vagyok, tehát csak én szopok, a partnerem nem. Mondjuk kinyalni kinyalhat, de nem szükséges, elvagyok anélkül is.
2014. aug. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat. Utolsó, ez egy kicsit durva..
2014. aug. 22. 23:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az utolsó vagyok, de szerintem nem durva. Mindenki másképp csinálja:) Van, aki átadja a teste fölött a kontrollt a másiknak és ezt élvezi, a kiszolgáltatottságot. Bár a passzív szó azért mégsem annyira találó, hiszen az anális örömöknél "a passzív" azért irányítja is a másikat, hogy neki hogyan jó.
2014. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ftf1983 ***** válasza:
Mindenki máshogy szereti. Van olyan passzív, akinek semmilyen módon nem lehet a farkához érni, olyan mintha nem is lenne, és sokszor ezen passzívoknak van igencsak méretes példánya. De van olyan passzív, aki nem engedi, hogy nyalják. Aktívba is van, aki nem szopja a farkat és nem nyal, de van, akit szopni nem lehet.
2014. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!