Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy hozzam össze lánybarátomm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam össze lánybarátommal a szexet? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem járnék vele, viszont a teste már annál inkább érdekel. Lehet hogy önzőnek hangzik de egy dugásért akár a barátságunkat is feláldoznám, mert nekem ez így nem állapot...

2014. aug. 21. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
adom a stílusod :Ddddddddd
2014. aug. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen "barátoknál" mint te, nincs is szükség ellenségre:)
2014. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig birtam az őszinte embereket, te is tuti jó fej vagy! (ne érts félre, én férfi vagyok..)
2014. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most nem tehetek róla a nő nekem mindig nő marad, nem tudok úgy tekinteni rá h nem nyúlnék hozzá, főleg hogy nekem bejön a teste :D feszítsetek keresztre, de ez van :D
2014. aug. 21. 00:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ő nem a barátod, mondd meg neki kerek perec a dolgot. Kéne a francnak olyan, aki azért barát, mert azt várja, mikor húzhat meg, és dobhat el utána.

Azért azon gondolkodj el, bejössz-e neki, mert a férfi barátaim 90%-a nekem nem tetszett pasiként, hozzám nem érhetett volna "úgy":D

2014. aug. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Ezekből a baráttal való szexből semmi jó nem sülhet ki :/ 1-2 alkalommal még jó de utána az egyik fél kezd többet érezni.Aztán rossz lesz egymás szemébe nézni főleg ha minden nap találkoztok.na meg az állandó titkolózás mások előtt
2014. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne törődj a 6-ossal, tuti lány, dugd meg, neki is jó legyen, de főleg neked:D

Veled vagyunk!

2014. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
51%
Veled vagyunk oreg! :D Jol dugd meg, az osszes hasonlo cipoben jaro ferfitarsad neveben! :D Csak hogy kapj hasznalhato valaszt is: beszeljetek sokat erotikus temakrol, utalgass, hogy erezze, nem vagy fatoku, aztan amint lehetoseg nyilik ra, es kettesben vagytok, igyatok annyit, hogy elszalljanak a gatlasai! :D jol lepontoznak majd, de en igy csinalnam a helyedben. Hajra, let's do it!
2014. aug. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!