Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Talalkozgatok egy pasival és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talalkozgatok egy pasival és szktunk menni kavéra. Nekem nagyon kellemetlen már hogy folyton ő fizet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem hagyja sose hogy én fizessek. mozinál az van hogy amíg ő veszi a jegyet én a popcornt és a cólát. de a kávékat nemengedi hogy fizessem. nekem ez már kellemetlen viszont
2014. aug. 21. 00:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%
Fogadd el hogy nő vagy, és úgy is bánik veled.
2014. aug. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Vigyél termoszba
2014. aug. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A férfiak is szeretek a csokit, vegyél egy márkásabb fajtát, és lepd meg vele.
2014. aug. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valamit, amit tudod, hogy szeret, és vissza utasithatatlan.pl:egy jó könyv a kedvenc írójától, ami vadi újonnan jön ki.Megláttad és pont rá gondoltál cimszóval:)
2014. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Esetleg mondd el neki, hogy neked ez tényleg kellemetlen. Ha nem fogja fel, ne találkozgass vele többet, ennyi.
2014. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lepd meg valami kis ajándékkal, biztos tetszeni fog neki :)
2014. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5-ös, azért ez egy kicsit hülye logika, hogy dobod, mert fizeti a kávét... Nekünk se olyan könnyű... Valakinek tetszik, hogy kedveskedik a pasi az elején, persze itt nem több ezrekről van szó. Van aki meg ki nem állhatja. Ha komolyabb lesz a dolog, akkor meg lehet beszélni és biztos, hogy nem lesz gond. Addig viszont el kell viselni, hogy próbál kedveskedni.
2014. aug. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7


A kedveskedés lényege nem az lenne, hogy a másiknak jól essen?

2014. aug. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nekem jól esik. csak egy idő után már kellemetlen ez nekem. Persze ha komoly lesz a dolog akkor egyszerűbb lesz megbeszélni meg ott már más a helyzet de ez még nemigazán komoly. Csak az ismerkedés szinten vagyunk
2014. aug. 21. 00:22
 10/15 anonim ***** válasza:

8# És ismerkedés fázisban mégis hogy szűrjem le? Azt mondjátok, hogy kezdeményezzen a férfi. Oké. Elhívlak kávézni, akkor csak fizetem a tiédet is... Főleg, mert komolyan gondolom, többet akarok. Ez nem egy baráti összeröffenés, ahol mindenki fizeti a másikét.

Aztán ha összemelegednek az emberek, akkor meg lehet beszélni, meg úgyis közösen megy minden...

Azért tényleg nem lehet kiigazodni egyeseken...

2014. aug. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!