Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy tartsam meg a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tartsam meg a barátom vadászösztönét, ha annyira vonzónak találom?

Figyelt kérdés
Még soha nem éreztem ilyen vonzalmat egyik barátom iránt sem. Nem csak testi, de lelki szinten is vonz. Én úgy érzem megtaláltam az álmaim férfiját. És az a baj nem nagyon tudom leplezni. Nagyon régóta vártam egy ilyen emberre mint amilyen ő. Így az a baj, hogy szinte semmiféle ellenállást nem tanúsítok. Pár hónapja vagyunk együtt, "AZ" még nem történt meg. De nagyon fel tudjuk egymást húzni. Mit javasoltok, mit tegyek, hogy komoly nőnek tartson, akiért kell és érdemes is küzdeni? Abszolút tanácstalan vagyok én ilyet még nem éreztem senki iránt. Köszönöm előre is a normális válaszokat!

2014. aug. 21. 07:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nee add magad oda,még pár hónapig, akkor tartós lessz
2014. aug. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az ilyen tanácsokkal, hogy "légy titokzatos, kicsit elérhetetlen" meg tudná mondani valaki, hogyan is kell azt csinálni?

Nekem nem mennek az ilyen játszmák, én ahhoz egyenesebb ember vagyok (sajnos, vagy nem sajnos...)

2014. aug. 21. 07:42
 3/15 Rékcsi ***** válasza:

Én egy hét alatt lefeküdtem a párommal (szűz voltam, előtte 2 hónapon keresztül csak usmerkedtünk). Komolyan vesz, és élvezi, h odáig vagyok érte, egyikőnk sem szereti ezt a taktikázgatást, azt csináljuk, ami jól esik, ha meg valami nem tetszik azt megbeszéljük :)

17/L

2014. aug. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves 17 éves lány. Ne haragudj, de nem fogadok el tiniktől tanácsot. Majd nézd meg magatokat egy év múlva. Te még hivatalosan, tetszik nem tetszik Állambácsi szerint gyerek vagy. Úgyhogy nem kéne még ilyen oldalakon tapasztalatokat cserélned.
2014. aug. 21. 07:46
 5/15 Rékcsi ***** válasza:
100%
Én csak segíteni akartam, elmondani, h nekem mi a tapasztalatom, nem írtad oda, h hány éves vagy, ha meg nem akarsz tiniktől tanácsit akkor írd oda. Amúgy meg nem olyan vagyok, mint az átlag tinik, nem véletlenül 25 éves a párom, hanem azért mert egyszerűen nemjértem a korosztályommat. Amúgy sem tanács volt, hanem egy minimális élettapasztalat, lehet, h fiatal vagyok, de nekem is lehetnek tapasztalataim.
2014. aug. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Rékcsi ***** válasza:

Amúgy meg, ha te idejársz kérdést föltenni, nem pedig magadtól találod meg a választ, ami ppfonegyszerű, akkor hiába vagy 18+, nem lehetsz valami érett.

17 éves lány

2014. aug. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem írtad le, hogy az a pár hónap mégis hány hónap, de ha már nagykorú vagy, volt több barátod, ezzel a pasival nagyon fel tudjátok egymást húzni, de "AZ" még nem történt meg, annak ellenére, hogy "szinte semmiféle ellenállást nem tanúsítasz", akkor nem igazán tudom elképzelni, hogy mit is értesz pontosan a vadászösztönén, ami annyira tetszik.
2014. aug. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek 17L-nyal, ha eddig nem feküdtetek le akkor te vagy az éretlen Kérdező, nem a "tini". Normális nő nem taktikázik, hanem szeret. Ennyi. 40F
2014. aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor Te hány éves vagy, ha a 17 tini? :-)
2014. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jézusom. Igazatok van velem van a baj, hogy ilyen oldalra jöttem kérdeznieés olyan emberek talaltak meg valaszaikkal mint ti. 1. Nem a vadászösztöne tetszik (jó lenne értelmezni a mondatot). 2. Az hogy 17 évesen érettnek gondolod magad nem jelenti azt, hogy minden utadba kerülő szituációra tudod a választ. Az életben mindig jönnek új dolgok, amikre nem vagy felkészülve. Kérlek ti ne szóljatok hozza többet, mert az időm nem akarom pocsekolni. További kellemes napot.
2014. aug. 21. 10:31
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!