Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szerelem a gyengéké?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem a gyengéké?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy puhány dolog szerelmesnek lenni, egy kemény ember sosem lesz szerelmes. Én eddig sosem voltam szerelmes, pedig 25 vagyok. Csak alkalmi, szexpartnerre vágyok. Valaki érez így?

2014. aug. 21. 09:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én is,30f
2014. aug. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
A szerelem a bátraké. Mert mindig sérülsz, mégis felkelsz. Te menekülsz a kihívások elől. :)
2014. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek megbántani, de érdemes lenne tudnod, hogy a pszichológusok hogy látják ugyanezt a kérdést.


De ha benned ez a tudat jó érzést kelt, akkor tekintsd nyugodtan továbbra is a keménység jelének, ahogy érzel.

2014. aug. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, puhány dolog sírni is, elismerni, hogy félsz valamitől, felvállalni azt, hogy ember vagy, és nem vagy tökéletes úgy, mint az összes többi sem.

Ja, kemény csávesz vagy, szakad az eső, menjé má' ki fát vágni elektromos láncfűrésszel.

2014. aug. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Úgy veszem, észre hogy korombeli férfiak amikor barátnőt találnak puhányak, papucsok lesznek. Nyalják a nőnek a s*ggét. Én az alkalmi partnereknek vagyok híve, semmi érzelem csak szex.
2014. aug. 21. 09:31
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a gyenge ... nem mersz egy érzelmet felvállalni ... Egyébként meg ha soha nem voltál szerelmes, akkor nem is tudod miről beszélsz ... Ez nem az az állapot, amit el lehet mondani, le lehet írni ... Számodra ismeretlen érzés ... bátor akkor leszel, ha majd vállalod, hogy részed legyen benne ...
2014. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy veszem, észre hogy korombeli férfiak amikor barátnőt találnak puhányak, papucsok lesznek. Nyalják a nőnek a s*ggét. Én az alkalmi partnereknek vagyok híve, semmi érzelem csak szex."


:D Vicces vagy.

Ergó azt mondod, ha szereznél párt, akkor te is inkább lemennél papucsba. Értelek. Nem kötelező férfiként helytállni.


Menj át bátran nyusziba, félsz mindentől, és csak dugsz össze vissza. 25 éves vagy tényleg? :O Mint valami tizenéves kamasz sorai lennének.

2014. aug. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyik haverom talált magának barátnőt. Az elött határozott karakán gyerek volt, mostmeg nemjön sehová, edzésre sem jön, tiszta papucsot csinált belőle a csaj.
2014. aug. 21. 09:39
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

te tiszta hülye vagy kérdező nem azért nem megy mert papucs lett hanem azért mert neki fontosabb a csaj mint a "haverjai" mellesleg ha egy normális barát lennél akkor nem hordanád le a gyereket itt mindennek


ha tehetem akkor én is inkább a párommal vagyok mint a barátaimmal/haverjaimmal ez legika nem lehet tudni mikor lesz vége ezért ki kell használni minden percet amit csak lehet

2014. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!