Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Fiuk

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Fiuk

Figyelt kérdés
Mit gondolnak a férfiak 69 közben?A barátom többször kérte, hogy csináljuk a 69-t, de nem merem. Számomra annyira kellemetlen, hogy az arcában van a fenekem..( nem mintha nem lennék tiszta, de akkor is kellemetlen ) Persze én is szeretném kipróbálni, de nem merem. Tudnátok tanácsokat adni, hogy hogyan lépjem át ezt a határt? Kérem szépen azokat, akik nem segítenének, csak beszólogatnának, hogy kíméljenek meg!

2014. aug. 21. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
De miért kellemetlen? :) Gondolj arra ha simán kjnyal akkor is ugyan ez van, csak nem ebben a pózban. Hajrá :D
2014. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lány vagyok..De talán én is tudok segíteni, szerintem nyugodtan próbáld ki.. Ha nem tetszik ak még mondhatod neki h ne folytassatok.. Ha meg az zavar h kellemetlen szagod van ak előtte együtt zuhanyozzatok. Először én is féltem de utána jó volt..
2014. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer próbálod ki, mindig akarni fogod :)
2014. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi!
2014. aug. 21. 10:42
 5/5 Synesztro ***** válasza:
26/F Ha ez zavar, akkor először próbáljátok ki úgy, hogy te fekszel, és ő legyen rajtad, ha belejöttetek, cseréltek.
2014. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!