Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy fiu maszturbálás során...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu maszturbálás során 2 perc alatt megy el az valós aktus esetén mennyi időt jelen?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20 másodperc
2014. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kevesebb, mint 2 percet.
2014. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kb fél perc. Képezd magad.

[link]

2014. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én általában sajnos egypár lökés után el is élvezek. Itt-ott előfordul hogy tovább megy, e amint rá gondolok, hogy nehogy, egyből.
2014. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kb ameddig huzod, és ameddig birod. lehet az 1 perc, de lehet 1 óra is.
2014. aug. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A linknek nem látom hasznát. Most attól, hogy vissza tudja tartani a magömlést, mivel lesz előrébb? Ugyanúgy elélvez, csak nem jön ki a sperma.

Én is vissza tudom tartani, de attól még elélvezek, és lelankadok. Hiába nem jön sperma.


Itt azt az időt kéne nyújtani valahogy, ami az elélvezésig vezet, nem pedig a spermát visszatartani. Legalábbis én nem értem el vele semmit.

2014. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ki-be-ki-be bummmmm
2014. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

gyakorolj próbáld minép tovább húzni amikor vered ne azon legyél hogy minél előbb elmenj hanem azon hogy hosszabb legyen


amikor már közel vagy a durranáshoz akkor hagyd abba és várj egy pár mpt egy kicsit lelankad de ha megint elkezded akkor normális lesz ezt a módszert próbáld minél hosszabb ideig alkalmazni matyizás közbe sokat fog segíteni ha az aktudhoz jutsz


én is igy gyakoroltam és még most is gyakorlok és kb 1,5-2 óráig lazán birom

2014. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
na persze!!!!
2014. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
de a kedves kerdezo hany eves mert fiatalon szerintem normis hogy kevesebbet birja az ember
2014. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!