Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez mi volt más lányok is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt más lányok is csinálnak ilyet?

Figyelt kérdés
nagyon durva dolog történt velem szexeltem a barátnőmmel és össze vissza pisilt mindent és engem is hát elég gusztustalan is volt :S el is szégyellte magát de én hirtelen nem is tudtam mit csináljak kiszaladtam a fürdőbe mert rámjött az öklendezés is és akkor utána mondta hogy nem bepisilt hanem ilyen durva orgazmusa volt ilyen létezik? Vagy csak hazudott és mi ez a pisis orgazmus én még nem hallottam róla

2014. aug. 21. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
spriccelős orgazmusról gondolom még nem hallottál...
2014. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen létezik.
2014. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2014. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de ez mi annyira jó hogy behugyozik? nem bírja visszatartani?
2014. aug. 21. 19:21
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Pisiszexet akart
2014. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
az nem pisi te szerencsétlen..:D omg honnan szereztél te nőt?
2014. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Van egy olyan pont a nőn,ami miatt tényleg bepisil,ha azt a pontot folyamatosan ingerled.Nem tehet róla,ez olyan mintha hirtelen finganál egyet,anélkül,hogy észre vennéd.
2014. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem pisi, hanem spriccelős orgazmus. Nagyon kevés nő képes átélni és nagyon kevés férfivel. Úgyhogy nagyot élvezett, legyél rá büszke és ne undorítónak tartsad.


Ahhoz azért gratulálok, hogy ilyennel nem vagy tisztában, de szexuális életet már élsz!

2014. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, hogy ilyen csajod van. :D
2014. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez tényleg gusztustalan!

Szerintem dobd!


Csak majd add meg priviben a számát! Ne félj, majd én ellátom a "baját"! :D

2014. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!