Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek miért tetszik egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek miért tetszik egy férfi nemi szerve?

Figyelt kérdés

A merevségen és a méreten kívül mi a legfontosabb?

Csak a fallosz vagy a golyók külleme is fontos?

Volt olyan,hogy nem tetszett és ezért szakítottál valakivel?



2014. aug. 21. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Nekem nem tetszenek.:) Csak a sajátom, mert egyedi(mondjuk gondolom másoké is az..)..

Van rajta középen egy kis pont, meg kicsit görbül balra.:) Kicsit. 17-8 hosszú, 4cm az átlója.:D


Na jó, elég, na..:D

2014. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kerida ***** válasza:
71%

Én még életemben nem láttam csúnya péniszt. Még neten sem és még gyk-n sem. :)


Nekem a működése tetszik. Ahogy megtellik vérrel egyre peckesebben áll... első párkapcsolatomban nagyon odavoltam ezért.

Meg a herék mozgásáért... órákig tudtam nézni ahogy helyezkednek a herék :D


Szerintem nagyon király kis találmány. Engem lenyűgöz, ahogy működik :D

2014. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Fontos, hogy ne legyen görbe, mert akkor közösülésnél inkább kampó ként funkcionál. Én azt szeretem, amikor pont bele passzol a lyukba, borotvált, és tiszta.
2014. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért tetszik mert van. Ezt nem kell túlbeszélni :D
2014. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pici, szőrös, ferde, vékonyka, nagyon sötét nekem nem vonzó.

Nehéz leírni, mi tetszik pontosan, ha a méret jó nekem, és eme "hibákkal" nem rendelkezik, valószínűleg bejön minden.

2014. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem csak szép pènisz van, csak egyik szebb mint a másik. És hogy mi szép benne? Nos.......maga a léte, a kinézete, a formája és helyzettől függően a keménysége.

Nekem tetszik lankadtan is, olyan kis kènyeztetnivaló és törődésrevágyó, finom, puha tapintású. Mihelyt kézbeveszem vagya számmal, nyelvemmel érintem, onnantól kezdve pedig a kemény, daliás állása, a kivülről puha szopnivaló bőrrel borított tapintása, de belülről a vágytól duzzadó energiája, ahogy kőkemènyen áll és arra vár hogy előcsalogassam belőle a finom és ìzletes nedüt.

Na és a golyók.....aranyosak, feszesek, szopogatni és szivogatnivalóak.

Mindegy hogy egyenes vagy bármely irányba görbülő a pénisz, hogy szőrös vagy szőrtelen, a lènyeg az ápoltságon van.

Ha ápolt akkor pedig csúnya már nem lehet.

2014. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha borotvált és ápolt, akkor minden tetszik rajta.

Egyedül az nem tetszik mikor a makk aránytalanul túl pici, vagy ha barna de a makk alatt egy csík rózsaszín. De azokkal sincs különösebb bajom, de jobban izgat ha a makk nagyobb.

Pl barátomét mikor elkezdem huzogatni és egyre nagyobb, uhh nagyon izgató látvány. Meg ahogyan megmerevedik és hozzásimul a hasához. Mikor a számban van és elkezd lüktetni és egyre keményebb, és forrón a számba spriccel.

Vagy akármikor ha áll és ruhán keresztül is hozzáérek, olyan jó fogdosni. Főleg mikor már végre hozzányúlhatok a kezemmel és olyan jó meleg, a teteje meg nedves.. ahh. most felizgattam magam XD

Szóval tömören, nekem minden tetszik rajta. Golyókat is szeretem masszírozni jó érzés hogy így mozognak. A makk része is szép ha olyan rózsaazín és fénylik. Szeretem szívogatni meg cuppogni rajta.

De persze a barátoméról beszélek, de így ránézésre más péniszt is szépnek látok. Ami nagyobb 12 centinél.

2014. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kimerítő,részletes válaszokat.


Az utolsó kérdésemre, még várom a választ.

2014. aug. 23. 20:05




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!