Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha valaki az kapcsolat elején...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki az kapcsolat elején nem lesz szerelmes, akkor később még lehetséges?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt a barátommal,volt több közös programunk is, nem csak szexről szólt a dolog.Viszont én az utóbbi időben úgy éreztem hogy nekem ő kezd többet jelenteni viszont fordítva nem igen éreztem. Minden nap írt, hívott, éreztem hogy fontos vagyok neki, de mégsem úgy mint aki szerelmes a másikba. Múlthéten mondtam hogy hagyjuk akkor időt magunknak, és meglátjuk mi lesz,2 hetet mondtam.Egy hét után rám írt, hogy mennyire hiányzok neki stb, meg h legszívesebben minden nap írt volna. Aztán kb megint minden ott tart mint előtte. Ma is taliztunk és szóba jött ez a ki mit érez dolog. A lényeg hogy ő nem szerelmes, de erre az volt a válasza hogy nem akar elveszíteni mert mondtam neki hogy én így nem szeretnék vele maradni stb. Meg hogy nem tudná elviselni ha mással látni, más barátom lenni, és hogy nála a szerelem nem csak egyből jön több idő kell hozzá stb. Én úgy vagyok vele ha eddig nem szeretett belém,akkor ezután sem fog :( Lehet az is közrejátszik hogy szakitás után jöttünk össze mindkettőnknek komoly kapcsolata volt. Mit tegyek? Ne beszéljek vele, hagyjam , felejtsem el? Létezik olyan hogy esetleg idővel rájön hogy hiányzok neki stb és esetleg megpróbálni újra? Én tényleg megszerettem ezt a srácot de úgy nem maradok vele hogy ő nem szerelmes :(
2014. aug. 21. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Bár szerintem az olyan furcsa, ha nem szerelemből jön valaki össze, aztán lesz az. Belegondolni is érdekes. A rózsaszín felhő nem volt meg, de utána...
2014. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit kell ennyit problémázni ezen a szerelem dolgon, sosem értettem... jó együtt? Szomorú lennél, ha elveszítenéd? Ő szomorú lenne? IGEN. Akkor mi a gond? Mélyítsétek a kapcsolatotokat! Nem csak annak a párkapcsolatnak van értéke, ahol mindkét fél fülig egymásba van esve.

Fiatal vagy és kell a szerelem? De belé nem esel bele? Akkor dobd ki, ha neked így nem elég, és keress olyat, akinek a társaságában elborul az agyad.:) Csináld azt, mai jól esik.

Nekem volt egy éves kapcsolatom szerelem nélkül, nem bántam meg, csodálatos volt, az eddigi legjobb... komolyan.:)

2014. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam vegig bocsi, de lehetseges.

Pl. en.

2014. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen igazad van :( De mindig is volt köztünk valami már kezdettől fogva. Én sokáig azt hittem hogy ő is sokat érez irántam, persze a szerelem tényleg nem egyik napról a másikra jön,de mostmár tényleg furcsa ennyi idő után hogy még egyszer sem mondta hogy szeret,nem láttam a családját stb. Nagyon rossz de ez van.
2014. aug. 21. 20:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak ha a párom akkor bánjon is úgy velem. Tudom milyen szerelmesnek lenni.. És igen tudom hogy hiányzom neki ha nem beszél vele egy napot, meg tényleg mióta megismertük egymást nem telt el nap hogy ne beszéltünk vna. Meg hogy nem akar elveszteni fontos vok stb. Akkor ez mi? Tényleg ennyire kedvel, de nem szeret.Van ilyen?
2014. aug. 21. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:

írtam szépen, hogy van. Imádtam a barátnőmet, minden egyes mozdulatát, mindig szívből tettem meg érte mindent. Bókoltam, tetszett, imádtam a szexet, de nem a testiség miatt, hanem csak miatta, vele akartam lenni. Imádtam a haját, a kezét mindig fogtam lefekvéskor, tusoláskor leszappanoztam, főztem neki, sütöttem.. na, imádtam benne mindent.

Mégsem voltam szerelmes.


Érthető? Van ilyen és én speciel nagyon szép dolognak tartom, mert úgy imádod a másik félt, hogy mégcsak el sem borult az agyad a szerelemtől. Feltétlen tisztelet, megbecsülés, őszinteség. Szép dolog.:)

2014. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!