Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy 38 éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy 38 éve fitymaszűkületem van, ami a szexben sem zavart eddig?

Figyelt kérdés
Feleségem van és két szép gyerekem, de most jöttem rá, hogy lehet fitymaszűkületem van. Én még soha nem láttam a makkom, a bőr nem húzódik fel, úgy mint más férfiaknak, mindig a makkot takarja, de szexben semmiben sem okozott eddig gondot.
2014. aug. 21. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, az van. meg kéne nézetned, mert bazi nagy bacitelep lehet ott.
2014. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tgeenay válasza:
A fitymádon van a legtöbb idegvégződés.Ha élvezted eddig a dolgot az asszonnyal akkor azt az érzést szorozd meg hárommal kb az szex.
2014. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38 éve nem mostad meg a répát?
2014. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En meg csak a makot lattam , a fitymam sosem takarta el :-?? ezt, hogy magyarazod?
2014. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. kívülről amennyire tudom, és így nem büdös nem nedvedzik semmi, teljesen jó.
2014. aug. 21. 23:59




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!