Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitévő legyek ha hiányzik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek ha hiányzik a szex a kapcsolatunkból?

Figyelt kérdés

Én 21 éves srác vagyok és pár hónapja végre van egy barátom, de kb semmi élvezet nincs a kapcsolatunkban. Ő jóval fiatalabb és tudnám is szeretni, próbálom is azonban nem engedi hogy szexeljünk, max kiveri nekem... de az sem mindig fejezi be ha már megunta, vagy ő már elment...


Egyértelműen ő a passzívabb mégsem engedi... én próbálkozom, de semmi értelme így... oké, akkor engedném én neki, megtenném érte, de képtelen behatolni mert még előtte elélvez...


Ennek így nem sok értelmét látom, mert szexuálisan semmi élvezet nincs ebben számomra. Konkrétan nekem kéne szarul éreznem magam amiért szexelni akarok vele... egy kapcsolat alapeleme a szex lenne, ha jól tévedek...


Majd ha pl otthagy miután felizgatott, le se szarja, hogy nekem ez milyen, mjad még ő cseszeget, hogy miért van szar hangulatom és ne húzzam már le... qrva jó, hurrá


Mikor mondom h ezért érzem magam szarul kb kinevet


2014. aug. 22. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:

,,Én 21 éves srác vagyok és pár hónapja végre van egy barátom''

meleg vagy???

2014. aug. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennél jobbat is kitalálhattál volna így éjfél magasságában -.-"
2014. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Grat, olvasni már tudsz. Az, egy meleg kis gyökér.
2014. aug. 22. 00:11
 4/4 anonim ***** válasza:
kösd fel magad
2014. aug. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!