Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lenézitek azt a lányt, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenézitek azt a lányt, aki pl. egy házibuliban szexet kezdeményez veletek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 00:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
nem
2014. aug. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Tetszene.
2014. aug. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a fiúk többsége örül is neki. Az alkohol amúgy is oldja a gátlásokat.
2014. aug. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem nézzük le, de nagy valószínűséggel, abból a kapcsolatból nem is lesz több...
2014. aug. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
nem lenézem, csak elkönyvelem...könnyűvérű lányokat nem szeretem...főleg az olyanokat akik odadobják magukat...mások nagyon örülnek nekik...nekem nem jönnek be...
2014. aug. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Az egyik barátnőm egy házibuliban meglátott egy csávót, elvitte szobára, a nevét se tudta. Utána elmentek sétálni, megbeszélték, hogy együtt lesznek. Ennek 4 éve, azóta a pasi eljegyezte :D
2014. aug. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, lenézek rá, mert nálam magasabb, lányban nincs. :D

Amúgy nem nézem le, de nem is emelem piedesztálra. Ha szingli vagyok és bejön a csaj, aládurrantok, ha foglalt vagyok, akkor elzavarom józanodni.

2014. aug. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os ilyenről se hallottam még :D De jó.
2014. aug. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha velem kezdeményezi nem nézem le, ha mással akkor irigy vagyok :D


am ( sorry girls ) abból indulok ki, hogy minden nő átvitt értelemben egy kur*va, ettől eltérő vélemény kialakulhat bennem természetesen némi ismerettség után, aztán vissza esek a valóság talajára :DD

2014. aug. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazából mindkét fél nyitott volt a dolgokra, meg mindketten szeretik a szexet :) Sok pasinak nagyon fontos a jó szex a kapcsolatban, ezzel gondolom abszolút nem volt probléma :D :D Mindketten nagyon szeretik egymást, a szülőknek persze mást adtak elő, én meg ott voltam... :D
2014. aug. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!