Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a pasi ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen a pasi ha ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja járunk

Megkérdezte hogy aludhat e nálunk, mondtam neki hogy csak azzal a feltétellel ha nem lesz szex

Szeretjük egymást nagyon csak komoly kapcsolatra törekszünk és nem akarjuk elhamarkodni

Filmet néztünk és egyszercsak elkezdett csókolgatni, simogatni a combomat stb.

Mondtam neki hogy nem lesz szex...ezt mondta: jó jó nem lesz, de folytatta a tevékenységét

A kor miatt ne kezdjetek szidni, érettebb a koránál, minden tökéletes

18N, ő 16F



2014. aug. 22. 01:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
biztos gazdag és azért vagy vele idősebbként... ismerek ilyet
2014. aug. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Fiygelj egy értelemes srácnak ha aztmondod nincs sex okés.. de pl attól még ha szeeretne neked okozhet örmet .. pl azzal h kinyal vagy csak pettingeltek :) Nem feltétlenül kell rosszra gondolni !
2014. aug. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Pasiból van basszus. Te komolyan elvárod, hogy ott feküdjön melletted és ne csináljon semmit mikor kíván?

Ha ennyire idegesített a közeledése akkor ne legyél vele!

2014. aug. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább örülj, hogy tombol benne a vágy. Nem kell sietni, de lassan eljuthatnátok arra a pontra, hogy legalább pettingeljetek. Most hívhatsz akárminek, de én a második kapcsolatomban 2 hétig se bírtam szex nélkül, szerintem a barátom nézett a legjobban, de azóta is jól megvagyunk.

18/L

2014. aug. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem attól lesz "nagyon" komoly a kapcsolat, hogy nem szexeltek hónapokig évekig :D :D :D Most ha emiatt nem szexeltetek akkor azonnal hívd és és ugorj rá. 2 hónapja vagytok együtt, már nem korai. Ideális. Lassan már az lesz a baj, hogy ennyi ideje együtt vagytok és nem szexeltek .
2014. aug. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
"Nem attól lesz "nagyon" komoly a kapcsolat, hogy nem szexeltek hónapokig évekig." Ez az igazság.
2014. aug. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem érettebb a koránál, mert akkor jobban vissza tudta volna fogni magát.

Nem nagy probléma, de tisztázni kellene, hogy mi az a szex. A csók is az, ugye...


Ha már ennyi ideje jártok, engedhetsz többet is neki. Inkább úgy mondd, hogy még ne feküdjetek le - de már elkezdhettek közelebbről is ismerkedni.

2014. aug. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Vissza kellett volna fogni magát?
2014. aug. 22. 02:14
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg egy 16 éves sráctól azt várod, hogy visszafogja magát? Szerintem kicsit irreális az elvárásod. Ha meg hozzád sem nyúlt volna, akkor meg az lett volna a baj. :P


Van egy barátnőm náluk sokkal nagyobb a korkülönbség (a fiú a fiatalabb) és ő is "panaszkodott", hogy a srác türelmetlen. Hát hogy a viharba ne, amikor tombolnak a hormonjai és kíván? Tényleg jobb lenne az, ha rideg lenne?


30/n

2014. aug. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy rád mozdult. Lehet nem is akart szexet, mert tiszteletben tartja a kérésed.
2014. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!