Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek hogy telt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek hogy telt az az estétek, amikor a fiúbarátotoknál aludtatok?

Figyelt kérdés
nem a pasitok,hanem egy jó barát.Mit csináltatok? Volt szex?
2014. aug. 22. 01:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ciki volt mert megjött és nagyon átázott a bugyim 20 km-re lakok tőlük szóval megkértem had lökjem be a mosógépbe addig pedig kölcsön adta a boxerét
2014. aug. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sose volt semmi, egy nagyon jó barátom, akinek az első kapcsolata 1 hétig tartott egy baleset miatt, őt megszántam és kivertem neki. De az kivételes esett volt és nagyon kivolt.
2014. aug. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Volt szex?"


Nem volt, mert nálam nagyon egyértelmű a határvonal a barátság és a szerelem, szexuális vonzalom között.


Egy fiú baráttal jókat lehet beszélgetni, poénkodni, csavarogni, kirándulni, horgászni, sportolni stb, de nekem a puszta gondolata is abszurd, hogy bármi szexuális töltetű dolog legyen köztünk.

2014. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nagyon jó barátom volt(legalább is én azt hittem),egyszer aludtam vele sok éves barátság után.Persze hogy megdugott sőt talán erre is ment ki a játéka. Azóta nem vagyunk barátok.Sok minden kiderült h miért is volt mindig a közelembe tehát lehet h ő sose volt a barátom
2014. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem egyéjszakásból alakult ki vele a nagyon jó barátság.egy ideig szexeltük, de még most is jóban vagyunk, találkozunk, beszélgetünk, mondta, hogy örül, hogy ismer.azóta már eljegyzett a vőlegényem,tehát minden szexes kapcsolat megszűnt a baráttal, és csak barátok vagyunk
2014. aug. 22. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:
sokszor alszom és régen is sokszor aludtam egy spanomnál, amig nem volt párom, addig se volt semmi, és miután lett, azután se volt. nem minden fiú lány barátságban van szex
2014. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy befeküdt mellém, és a farkát dörzsölte hozzám, meg fogdosott. Alig bírtam leállítani.... Ráadásul másnap reggel a konyhában elkezdte a fenekem markolászni. A csúnya az egészben az, hogy egyáltalán nem néztem volna ki belőle, illetve akkor már megismerkedett a jelenlegi barátnőjével is, állítólag szerelmes volt belé, de mégis rám hajtott... Kb azóta nem beszélek vele. -.-
2014. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!