Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok aki úgy gondolja hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok aki úgy gondolja hogy a szexben legjobb érzés mikor a férfi behatol és enélkül nem is szex a szex az irjon egy igent?

Figyelt kérdés
Köszi! (kutatás)

2014. aug. 22. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
behatolás nélkül nem is szex a szex, valóban.
2014. aug. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, jó sok hölgy, lány válaszát várom.
2014. aug. 22. 08:39
 3/8 anonim ***** válasza:
ok
2014. aug. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez eddig kettő az nem sok
2014. aug. 22. 08:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Hello Mindenkinek. Először is nem nő vagyok, viszont van némi fogalmam, ezen dolgokról. Úgy gondolom, nem csak hüvelyi behatolást, lehet szexnek nevezni..Vagy legyen akár az anális porció. Ez teljes mértékben a felek empátiájáról szól. Vannak nők(s ezt beszélgetésekre alapozom) akik úgy is csúcsra jutnak, hogy orálisan elégítik ki a partnerüket. Ergo partnerük ejakulációja, csúcsraérése is, megadja nekik a gyönyört. Arról már ugye szót se említek, hogy kéz által(legyen az partner kéz, vagy önön)a szeméremajkak simogazása is szexuális izgalmat okoz. Szóval röviden a válasz: Behatolás nélkül is van, gyönyör.

Egyébként mi a kutatásod fő célja?

2014. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

persze előző, behatolás nélkül is van orgazmus, mégis én a "teljes lelki kielégülést" csak akkor érzem szex után, ha volt aktus is. sőt...akár többnek tudom érezni az aktust orgazmus nélkül, mint ha orgazmusom van más módon. (bár szerencsére ilyen veszêly nem fenyeget, behatolással tudok a legnagyobbakat élvezni :D)


szóval igen, nekem hosszú távon nem szex a szex behatolás nélkül. persze nêha jó csak orál szex, vagy egyéb..de na

2014. aug. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

pontosan arra vagyok kiváncsi amit az utolsó írt.

azt kutatom mia nőkneka legjobb.

és nagyon sokuk irja azt hogy igen apettingelés sé száraz szex jó, de legjobb ha van behatolás.

2014. aug. 22. 14:02
 8/8 anonim ***** válasza:
igen
2014. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!