Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Melyik jobb érzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik jobb érzés?

Figyelt kérdés
Ha a szerelmetek nyal ki, de bénázik,vagy egy olyan srác, aki iránt nem éreztek semmit, de nagyon érti a dolgát?
2014. aug. 22. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ugyan az a kategoria

max a szerelmemet meg kell tantitani a testem használatára :-)

a másik meg szimplán jó !

2014. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak a szerelmemmel vagyok együtt, mással nem. Olyannal nem vagyok együtt aki iránt nem érzek semmit.
2014. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es olyanoknak szól a kérdés, akik már mindkettőt próbálták..:D
2014. aug. 22. 09:39
 4/11 anonim válasza:
Hat ink a szerelmem legyen!majd megtaluja minden nsp gyakorol rajtam ;) a masodikat meg kihagynam
2014. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Olyannal nem fekszem le aki iránt nem érzek semmit, minimum vonzalom, vonzódás, vágy kell ahhoz, hogy valakivel ágyba bújjak, ezek pedig mind valamilyen szintű érzelmek.

De te valószínűleg arra gondolhatsz, hogy a szerelmemmel vagy pl.egy spontán megismert akár egyéjszakás kaland során "összeszedett" férfivel lenne-e jobb?

Nos, mindkettő jó a maga módján, ha a szerelmemmel lennék, nyilván megtanítanám profin nyalni ahogy nekem jó, ha pedig egy kölcsönös vonzalmon és hirtelen felhevült vágyon alapuló alkalmi szexkapcsolat során történik, és nagyon érti a dolgát a férfi, azt meg nem hiszem hogy kell magyarázni. :)

2014. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, ja itt csupa ilyen kétszinű ember van fent, egyik kérdésnél mindenki szűz, és ettől kevésbé durvább dolgot is maximálisan elitél, itt meg sorozatban ugy nyalatják ki magukat a lányok, hogy szerelmemmel is, meg aki iránt nem éreztem semmit azzal is.. gratulálok.
2014. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen, egyéjszakásra gondoltam:)
2014. aug. 22. 09:45
 8/11 A kérdező kommentje:
2-es nem kötelező fent lenni az oldalon, válaszolni meg főleg nem..
2014. aug. 22. 09:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es hány éves vagy?

Kérdezőnek: Nyilvánvaló, (legalábbis nekem) hogy csak annak a férfinak engedem az orális gyönyörkeltést, aki iránt ÉRZEK vonzalmat! Nem kell szerelemnek lennie...de a vonzalom is érzelem! Nem volt még egyéjszakás kalandom, de találkoztam már annyira vonzó férfival, hogy a gesztusaitól/hangjàtól is benedvesedtem!

Akiben nem fog meg semmi, az lehet akármilyen profi...úgysem fog kiderülni, mert nem jutunk el addig! :)

25/N

2014. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jó, rosszul fogalmaztam meg a kérdést...kijavítom: olyan srác, aki iránt csak vonzalmat éreztek, nem szerelmet:D
2014. aug. 22. 10:36
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!