Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy fiunak kicsit nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiunak kicsit nagyobb a frka, és tôbben zuhanyoznak, ne tartja cikinek, hogy a tôbbi fiu odapillant?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Senki se pillantson sehova. Szerintem ez egy alapszabály.
2014. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ő lesz az isten miért lenne ciki
2014. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem heteroszexuális férfiak csoportja a zuhanyzóban direkt ügyel rá, hogy ne igen nézzen oda (max egy pillanatra) a másik fél nemi szervére.

Senki nem akarja, hogy homokosnak nézzék a többiek + nem is illik, olykor provokatív is lehet, és nagy balhé is lehet belőle ha olyannak nézel oda aki mondjuk erősen homofób, vagy agresszív jellem.

Ez amúgy íratlan szabály férfiaknál.

Míg a nők lehet elbeszélgetnek a melleikről, a borotválkozási szokásaikról stb. addig a férfiak még egymás általános testrészeit sem dicsérik, vagy elemzik stb.

Max azt szoktuk megnézni/megbeszélni, hogy nézd már, hasról fogynom kéne, vagy ilyesmi, de ez a max!


Én konditerembe járok, de még sosem nézegettem senki farkát, legalábbis nem direktbe, mert hát ha akarod ha nem meglátod annak aki meztelenül jön feléd, de miért kell azt nézni? Nem nézi senki, mert nincsenek homokosok pl. nálunk abban a teremben, legalábbis nekem még nem tűnt fel senki aki az lehetne.

Amúgy engem sem néztek soha, pedig mászkálok eleget tök pucéran az öltözőben és nem is pici a farkam, meg borotválom is, mégsem lesi senki. Akinek pici azét sem lessük, és nem egyáltalán nem ciki semmi ilyesmi!


29F

2014. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

miért nézné már minden más srác a te pélódat?

https://www.youtube.com/watch?v=y11wbUkaaDE

2014. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!