Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem megyek el petting...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megyek el petting közben?

Figyelt kérdés
Én még szűz vagyok, a barátom már nem, és tegnap pettingeltünk először, de nem mentem el..igazából a közelében sem jártam..nem mondom hogy rossz volt de azért nem az igazi...masztiztam már és azt sokkal jobban élveztem...miért van ez? Ha többet csináljuk jobb lesz? vagy kár erőltetni?

2014. aug. 22. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
mert ott akartál maradni vagy le voltál kötve
2014. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mint mondtad, ELŐSZÖR csinálta neked, gondolkozz már el egy kicsit , hogy lett volna olyan jó mint ahogy te szoktad csinálni... magadnak azért jóval másabb , érzed mit , hogy pontosan...gondolom mikor magadnak csináltad először az se egy hű de izé volt... majd idővel sokkal jobb lesz, meg az sem egy hátrány ha pár tippet adsz neki , hogy csinálja.....
2014. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
velem kellett volna csinálnod akkor tuti jo lett volna
2014. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!