Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a férjemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a férjemet hogy legyen aktívabb az ágyban?

Figyelt kérdés
Semmit nem csinál,csak én kényeztetem mindig, próbálom magamra húzni,de kb semmi nem történik. fél éves házasok vagyunk, 2és fél éve vagyunk együtt... 24 éves nő

2014. aug. 22. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Párterápia, ha nem megy akkor.semmit tarts szeretőt
2014. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen volt régen?
2014. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ha elutazuk vhova(nyaralni, kicsit kiruccanni hétvégén) teljesen más,akkor jobb a szex,de itthon semmi...olyan érdekes...
2014. aug. 22. 20:23
 4/8 A kérdező kommentje:
olyan egy aktusunk,hogy én felizgatom, ő pedig nekem "berakja" és ennyi- ez kb 10 perc alatt lezajlik
2014. aug. 22. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Szóval nem kíván már?
2014. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de igen...folyamat kíván,de nem foglalkozik velem...csak berakja és ennyi... ennyi neki a szex...
2014. aug. 22. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyen partnerem, lénygében a szeretője voltam, hozzám járt pont tökéletesen ugyanilyen probléma miatt.

Azt mondta, hogy a férje nem tudja rendesen megbąszni, csak pamacsol, semmi férfias keménység, semmi erőteljes vad szex soha, csak ugyanaz póz, ugyanott az ágyban ugyanúgy, mint valami unott megszokott dolog.

Kivirult a csaj tőlem, és persze idővel szétmentek, nem bírta, tőlem megtudta mi baja, és elváltak. Azóta jóban vagyunk, de már lett komoly kapcsolata mással.


Figyelj rá, hogy ne jussatok el idáig, bár lehet elkerülhetetlen.


29F

2014. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sertés ***** válasza:

Nem válaszoltál, hogy régen milyen volt.

Mennyi idős, hányszor szoktátok hetente?

2014. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!