Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
4 napja késik a menstruációm. Amikor utoljára voltam együtt a barátommal gumival védekeztünk de az elején pár másodpercre berakta gumi nélkül de nem volt még egy perc se. Hallottam arról ,hogy az előváladék is tartalmaz spermiumokat.Úgy gondolom,hogy ennél azért kicsit több kell,hogy terhes legyek de azért mégis nyugtalanit. A menstruáció jeleit érzem. Fáj a mellem és a hasam is néha,de van egy dolog ami furcsa...eddig még nem volt olyan,h mensi előtt fáj a derekam de 2 napja azt is érzem. Tudom,hogy ez is lehet a mensi jele de nekem csak a hasam és a mellem szokott fájni. Volt már,h fájt a derekam is de csak mensi közben,nem előtte. Légyszi normális válaszokat irjatok,félek.

2014. aug. 22. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet a stressz miatt késik, mert most ezen aggódsz.
2014. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Van babakocsim ha érdekel írj!:D
2014. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
első,erre is gondoltam már csak olyan nehéz nem idegeskedni ilyenkor. De szerinted ez a pár mp gumi nélkül számit valamit?
2014. aug. 22. 20:46
 4/11 anonim válasza:
Pár másodperc nem elég ahhoz, hogy megfelelő mennyiségű spermium jusson el a célállomásra. Szerintem megfáztál ( papucs v zokni nélkül mászkáltál, meghült a derekad mert nem öltöztél fel rendesen stb.) és azért jön meg nehezebben a menstruácd és a stressz is közre átszik. Ha nem szedsz fogamzásgátlót főleg bizonytalan lehet, nem tudom a korodat, ha fiatal vagy lehet még nem állt be.
2014. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Igazat adok az első válaszolónak! Ugyanis minden betegség valamilyen lelki problémától adódik :) ne gondolj semmi rosszra és minden rendbe lesz!
2014. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nem hiszem hogy bármi bajod lenne. Valaki állandóan gumi nélkül csinálja még sincs baja. De jobb az óvatosság. Nekem volt mikor 1 hetet késett de semmi bajom sem lett. bár ez 2 éve volt azóta rendszeresen megjön. Lehet hogy még nem állt be neked a mensesed.

De olyan is van hogy ha a pároddal vagy sexuálisan akkor utána vagy késik vagy pontosan megjön. Ne félj nem lesz semmi baj.

2014. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok
2014. aug. 22. 21:03
 8/11 anonim válasza:
akkor nem állt be a mensturációd nagy valószínűséggel, 17 évesen én volt h 5 napot véreztem és 3 napot késett és nem volt pasim de volt mikor 7-8 napot véreztem és előbb jöt meg. Még szerintem nem állt be a hormon rencered.
2014. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
De ha bizonytalan vagy menj el egy nőgyógyászhoz, vizsgáltasd ki magadat és akkor megnyugszol.
2014. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
olvastam az elobb valamit amitol kicsit megnyugodtam: Az elélvezés előtt az előváladékkal együtt spermium is távozhat a férfi testéből, olyan spermium, ami egy korábbi élvezésből ottmaradt. A teherbeesés esélye csak az előváladéktól elenyésző, ugyanis az a spermium, ami nem lövellt ki a társaival együtt, nem biztos, hogy annyira életképes. Ráadásul ahhoz, hogy a nőt megtermékenyítse egyetlen egy darab spermium, nagyon hosszú utat kell megtennie ahhoz, hogy elérje a megtermékenyítésre váró petesejtet. És ha el is érte azt, akkor még a petesejtnek (benne a spermiummal) meg kell tapadnia a méh nyálkahártyáján. Ahhoz, hogy egy nő csak az előváladéktól teherbe essen, nagyon termékenynek kell lennie.
2014. aug. 22. 21:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!