Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Reggeli paradoxon: én utálom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggeli paradoxon: én utálom a reggeleket, semmihez nincs kedvem, főleg szeretkezni nem + páromnak mindig van reggeli merevedése, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Azt hiszem érthető az ábra. Szinte ilyen "12ig ébredezem, ne szólj hozzám"-típus vagyok, najó azért annyira nem. :) De mikor jobban mikor kevésbé vagyok morcos, ami azt jelenti, hogy nem akarok felkelni és semmit csinálni. A párom mindig eléggé kanosan ébred szegény, ami nekem elég kellemetlen sokszor, mert "úgy hagyni sem szeretném", de nincs kedvem szeretkezni sem egyáltalán. Általában azt csináljuk, hogy orálisan kielégítem, de van amikor arra is nagyon nehezen veszem rá magamat, mikor még nagyon alszom.

Vagy szerintetek van ennél jobb megoldás?


2014. aug. 22. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
várja meg az estét, nincs abban semmi
2014. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden egészséges férfinek van reggeli merevedése, de az lelankad egy idő után, oszt kész.
2014. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Elárulok egy titkot minden férfinak van reggeli merevedése, beszéljétek meg, hogy este neked jobb és akkor tegyétek arra az időpontra, esetleg 2 menetet.
2014. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A reggeli merevedés nem egyenlő a szexuális vággyal :-P

Bár egy "jó reggelt szopás" általában jól esik :-D ... De mindez megbeszélés kérdése ... egy normális párkapcsolatban :-P

2014. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Huh hát, neki elég nagy a szexuális étvágya, napi 3ra mondja, hogy kell neki, szóval ha nincs reggel valami, egy óra múlva jönne. :)

Ő azt mondja, jó ez így hogy orálisan kielégítem, de nekem van hogy ahhoz sincs semmi kedvem és energiám sem úgy érzem.

Értem hogy az nem egyenlő a szexuális vággyal, na de amikor ott fekszem mellette pucéran? :$

2014. aug. 22. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Napi 3 nem nagy, hanem normál :-P ... De ez kompromisszumok kérdése .-P Ha este lezavartok 4-5 mentet, akkor reggel elviseli, ha nincs ;-)
2014. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

napi 3 normális? :D

egy menet szokott lenni, majd megpróbálkozunk többel :)

2014. aug. 23. 13:18




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!