Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az vérfertőzésnek számít ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az vérfertőzésnek számít ha valaki lefekszik a másod unokatestvérével?

Figyelt kérdés
Hosszu sztori rövidre fogva: Mult hétvégén multam 18, volt is egy nagy házibuli nálam, ahol egy óra felé elment a kép. Másnap reggel egy ágyban ébredtem másod unokatesvéremmel (Apám apjának a testvérének a gyerekének a gyerekével) mind a ketten meztelenek voltunk, én nem emlékszem, hogy mi történt őt meg nem mertem megkérdezni, nagyon félek, hogy lefegüdtönk részegen amire én nem emlékszem, ráadásul "HA" lefeküdtünk kotont se használtunk mert körbenéztem kicsit késöbb és nemtaláltam használt gumit, pluszban a pénztárcámban lévő is a helyén volt.

2014. aug. 23. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Az
2014. aug. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lótüdőt! Ez nem vérfertőzés.
2014. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem az. Unokatestvér szinttől kezdve nem vérfertőzés. Hagyományosan az unokatestvér-házasság volt a leggyakoribb a történelemben.
2014. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Férfi létemre úgy szégyellem magam amiatt ami történt. És nagyon félek, hogy bármi probléma történne az ügyből. És egyszerűen nem érzem egészségesnek, hogy valaki lefeküdjön bárkivel a családjából, akár az a testvére vagy unokatestvére vagy bárki aki bármilyen úton családtagnak számít.
2014. aug. 23. 10:27
 5/15 anonim ***** válasza:
Másod unokatestvérnél, már a családon belül elég híg a vérvonal. Unokatestvérnél már neccesebb. Én személy szerint nem tudnék rokonnal kefélni, bármennyire is legyen vonzó az illető. Nem voltam hasonló szituba, deeeeee szerintem nem menne.
2014. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ne aggodj mi anno renceresen duktunk a masodunokatesommal azt semmise lett
2014. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Előre is bocsánatot kérek ha ez rasszistának számít de legyetek szivesek a roma családi normákkal rendelkező felhasználók ne kommenteljenek, azt is gusztustalannak tartom ami velem történt, nem, hogy ezt valaki szándékosan űzi... töbször.

Mint valamelyik kommentelő említette, én se tudnék sohase lefeküdni senkivel a családomból, ezért nagy sokk nekem ez...

2014. aug. 23. 11:16
 8/15 Horus magnus est ***** válasza:

Legalább lány volt az illető?

Amúgy meg részeg voltál, megesett, máskor majd nem iszol annyit

2014. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ha fiú lett volna mégjobban ki lennék akadva.

Am igen lányvolt, három évvel idősebb nálam és ha nem tartanám családtagnak azt is mondanám rá, hogy jólnézki.

De az mit számít, hogy jólnézki ha családtag???

2014. aug. 23. 11:24
 10/15 anonim ***** válasza:

Mit vagy úgy kibukva?

Jó csaj, megdugtad. ennyi.

holnap majd jön anyád

2014. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!