Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok az mennyire baj ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az mennyire baj ha valakinek sárga a foga?

Figyelt kérdés

Mármint ne úgy tessék gondolni hogy olyan sárga mint az arany hanem nem lehet hófehér fogam mert gének miatt örököltem..Tényleg napi 3x fogat mosok! Rendben van ápolt csak Talán 1 árnyalattal sárgább mint a fehér.

Ez baj lányok?


2014. aug. 23. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
és ha valakinek törött ?:D
2014. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kurkumát próbáltad már?
2014. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aladar12 ***** válasza:
szódabikarbóna?
2014. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. A kurkuma mit csinál?
2014. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. A szódabikarbóna nem tesz túl jót a zománcnak. Nekem anno fogszabályzással tették tönkre, örülök, ha nem fáj... Én teázok, nekem is kicsit sárgább, de a szódabikarbóna nem tett jót, én fehérítős fogkrémet használok, az valamennyire jó, de nem tökéletes, viszont legalább nem annyira érzékeny.
2014. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vegyél kurkumapor fűszert boltban. Moss vele fogat, de vigyázz mert a fogaidon és az ínyeden kívül mindent megfog, picit a nyelved is, de majd lekopik és megéri!

Hó fehérré teszi a fogaidat a sárga kurkuma, ha hiszed ha nem!


Próbáld ki, nem beszélek hülyeséget, keress rá ha nem hiszed! Én gyakran használom!

2014. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem akkora baj, mintha összesen lenne 3 fpgad
2014. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!