Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők rinyálnak, ha nekik szexelniük kell, viszont akkor is rinyálnak, ha a férfi nem akar szexelni velük?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
mért kell általánosítani?...
2014. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Mert ilyenek, fogadd el, ha változtatnál viszik a házat, a kocsit, a gyereket és a pénzt.
2014. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
én sose rinyáltam, ki nem hagynék egy jó pasit se. a csajok inkább akkor rinyálnak, ha olyan pasi akar velük szelni, aki nem jön be nekik
2014. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mert ugye minden nőnek egy tökéletes pasi jut....
2014. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
A nők szeretnek szexelni alapvetően, ha van olyan férfi akivel jó is a szex.
2014. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem elég rossz tapasztalatom van e téren! Nagyon nehezen találok olyan lányt aki meg akarna ismerni! Mégis csak számít a külső? Pedig nem vagyok szerintem annyira csúnya, és akikkel eddig szexeltem nem panaszkodtak! Sőt! Csak nem tudom miért olyan nehéz rávenni őket a jóra! Az egyik barátnőm 9 évig fűztem mire kötélnek állt, és a végén azt mondta miért nem jöttünk össze hamarább. És nem rajtam múlott ez sem! De volt olyan is hogy engem talált meg egy lány és hatalmasakat szeretkeztünk, és kérte is az ismétlést. Azóta egyedül vagyok és nem találok senkit.
2014. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk például az van, hogy amikor a barátom szexelni akar, akkor mindig kell, addig cseszeget, még szét nem teszem neki a lábam. Tudja, hogy utálom ha pl reggel felébreszt, mert nagyon morcos vagyok olyankor, plusz utálok a reggeli szájszaggal csókolózni.

Viszont mikor én szeretnék valamit, és ezt jelzem is, simogatás "ott" stb, akkor sokszor közli, hogy ő álmos, korán kel, bla bla bla.

De mikor itthon van, akkor is csak akkor van szex, ha Ő akarja.

A múltkor is rám szólt, hogy miért akarom "megdugatni magam" minden áron?

Máskor szóljak rá, hogy miért akarod a farkad belém tenni minden áron??


Nem értem......

2014. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A pasik meg állítólag szeretik a szexet, ehhez képest a legtöbb egy lusta disznó.
2014. szept. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem most jó lenne egy rinyálós csaj is :D
2016. máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy azt hiszitek ismeritek a pasikat.
2016. dec. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!