Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Lenéztek egy lányt aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lenéztek egy lányt aki nem szexel csak szerelemből?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe már régen szerelmes vagyok,igaz,nem viszonzott...:( Néha csókolózunk bulikba meg stb,de ennyi.. tudom ezt sem kéne,mert csak kihasznál,de ez van :/ Viszont nagyon sokat járok bulizni és ott elég sok fiú csak ARRA megy.. múltkor csókolóztam egy fiúval,de ő többet akart,de én meg otthagytam. Most hétvégén az egyik haverom(akinek állítólag tetszek) fölhívott magához,de én meg nem mentem..ezért meg megsértődött és aztmondta,h prúd vagyok.. Jól esne már a szex,de nem tudnám elképzelni,hogy olyannal legyek elsőnek (na meg sokadjára is később) akit nem szeretek. Nekem valahogy fontos,hogy olyannal legyek aki fontos,meg aki jelent is valamit.. Ez miatt lenézhetnek az emberek? Mert mostanában azt tapasztalom,hogy az ellenkező viselkedés a "menő"... 18/L
2014. aug. 23. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem lenézem csak nem értek vele egyet. A szex és a szerelem két külön dolog, számomra a szex az egy szükséglete mint az evés. Az ember pedig nem csak akkor eszik, mikor szerelmes :) Nem leszel attól, se k**va, se r**anc ha néha élvezed a dolgokat. Plus addig teljesítheted ki leginkább a szexuális életed, amíg nem vagy szerelmes és egyedül vagy. Plus ez a jövőre tekintve is jobb, mert már kiélted magad, és nem vágysz többre hiszen már amit akartál, azt elérted addig.
2014. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a szex, az bizalomra és minőségre épüljön első sorban, ne pedig szerelemre. De tény hogy azzal a leg is legjobb akit szeretsz :) Ettől függetlenül nem vonnám meg magamtól, a nagyon jót, csak azért mert nem a legjobb.
2014. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én értékelném...
2014. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne diszkós fiúkkal ismerkedj. Meg az, hogy prűd vagy azzal csak nyomasztott téged, az ilyen lapátra való. Keress olyan srácot aki viszont szerelmes lesz beléd és majd akkor.
2014. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Végre egy normális lány... Jöhet a privát :)
2014. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább erény tartsd is meg ezt a jó szokásodat és ne feküdj le minden jöttmenttel. A szexuális életed egy ember mellett is ki tud teljesedni nem muszáj hogy lefeküdj több tíz emberrel mint ahogy erre itt páran biztatnak.
2014. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem nézem le. Miért tenném? Van olyan akinek nagyon fontos az érzelmi szál, és van olyan is, aki szerelem nélkül is simán tud szexelni.

Egyik sem jobb vagy rosszabb, csak más! Ha te ilyen vagy, akkor ilyen vagy, más meg nem ilyen és kész. :)

Ebből nem kell ügyet csinálni.

Éld úgy a nemi életedet ahogy neked tetszik és kész.

2014. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1 ember mellett neked soha nem fog kiteljesülni a szexualitásod, mert előbb utóbb ráunsz :) Ezért lépnek félre nagyon sok olyan házasságban, ahol nem feküdtek le mással. mert 20-30 év szex ugyanazzal az emberrel előbb utóbb unalmas. :) Viszont ha lefeküdtél 5-6 emberrel, tudod hogy milyen az a más, és utána már nem vágysz rá :) Nem kell prűdnek lenni és az ókorban élni, ha nem a kocsmában dugják széjjel részegen, miért ne feküdhetne le igényes körülmények között, egy jó élmény reményében?
2014. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nézek le ilyen lányokat, épp ellenkezőleg. Nagyon örülök, hogy vannak még ilyenek, mert sajnos manapság a legtöbben csak összefekszenek valakivel.
2014. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!