Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha 24 éves koromig nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 24 éves koromig nem volt barátnőm akkor már nem is lesz? Nem tudom miért de nem értek a csajokhoz!

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
valszeg nem is próbálkozol... mit veszithetsz?
2014. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én 24 éves elmúltam, és most lett barátnőm. Ne türelmetlenkedj!
2014. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de nagyon idegesít hogy ilyen tehetetlen vagyok
2014. aug. 23. 18:46
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
ne várd a sültgalambot. ha zavar tegyél ellene.
2014. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is 24 vagyok, és mintha magamat olvastam volna. :D

Idegeskedjünk együtt... :D

2014. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én barátom most lesz 23 éves és nemrég jöttünk össze, én vagyok neki az első barátnője, pedig nem egy elveszett férfi, sőt épp az ellenkezője és helyes is, a fene se mondaná meg róla, h nem volt még bnője
2014. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
probálok tenni ellene, csak nem sikerül
2014. aug. 23. 18:52
 8/13 anonim ***** válasza:
az én helyzetem az, hogy 21 éves vagyok , 15-8 éves koromig bármelyik csajnál szinte elértem, hogy kavarjunk , volt dumám minden,magabiztos voltam, ráírtam akármelyik csajra, tudtam folyamat mondani a hülyeséget vagy amit kell , és most azon a szinten vagyok, hogy már rá se merek írni egy ismeretlenre se , a lányok leszarnak , nincs dumám se semmi..mint aki elvesztett a süllyesztőbe kb :) egyszerűen hiába próbálok ebből kimászni , nem tudok ........nem is értem mi lett velem, de az összes haveromnak aki még mondjuk hogy csúnya...még ők is tényleg jó nőket szednek össze , én meg senkit se tudok , pedig ők világ életükbe az előtt számítógép előtt ültek és játszottak .. szóval :D ... már lassan én leszek az aki játszik néha mert nem tudok mit csinálni...míg ők csajoznak
2014. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
én meg csúnya vagyok mégse tudok csajozni.És már csak a gép előtt ülök.
2014. aug. 23. 18:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem a gépem is elromlott, és csajom sincs :(((
2014. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!